anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupione, opłacone i....cisza....

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

5 stycznia dokonałam zakup, który natychmiast opłaciłam. Deklarowana była wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.
Przewidywany czas dostawy na 12 stycznia

Właśnie kończy się 12 stycznia a sprzedający milczy. Od kilku dni łapie po kilkanaście negów dziennie (wcześniejszych dni nie sprawdzałam)
Przesyłka nawet nie oczekuje na nadanie.
Sprzedający jest pochłonięty zmianą cen ( w te i wewte) na swoich aukcjach więc pewnie nie ma czasu na takie drobnostki jak wysyłka.

Co w tej sytuacji najlepiej zrobić?

Zapytać o zakup?
Wtedy wyświetla mi się :Twoja przesyłka jest opóźniona. Jeżeli sprzedający nie wyjaśnił sytuacji, zgłoś problem z zakupem. Możesz liczyć na nasze wsparcie.
Ocenić sprzedającego?
Czy zgłosić problem z zakupem?

🤔

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@katarzynab1712  Oj, coś chyba liczenie się omskło...wg mnie jest więcej niż 19😀

wczoraj też było naście, i przedwczoraj też

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

mi pokazywało z godzinę temu 17

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@az1rael  to już przeszłość. Do północy jeszcze parę wpadnie

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 @ifonka-zaba allegro to głównie dropshipping i pewnie się wywalili oraz ich magazyn, skoro się nie wyrabiają to system powinien zablokować konto jak innym co tu na forum pisali i nakazać poprawić obsługę i rozwiązać problemy 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@kostas11  dobre! sami sobie mają blokować konto? Niedoczekanie

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba początkujący sprzedawca za braki w towarze od razu dostał by blokadę i kazali by wysłać zdjęcia faktur, towaru, dowodu i mordy 🙂 Może allegro powinno to samo zrobić sklepowi allegro, zarzekają się że nie faworyzują swojego sklepu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

dlaczego inni sprzedawcy z takimi wynikami pod względem ilości negatywów za brak towaru mają blokowane konto a OSA nadal bez problemu sprzedaje towar którego nie ma? Za chwilę dostaniecie kolejną karę z UOKIK, bo znów jest to jawne faworyzowania swojego sklepu.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@kostas11  no bo to tylko 22 negatywne oceny jednego dnia.

poprzednie parę dni wcześniej było po kilkanaście negów z tendencją wzrostową. Zobaczymy ile będzie 13tego

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Może i dostali jednego dnia 22 negi, ale też ze 2200 pozytywów, więc nie ma tragedii 🙂

oznacz moderatorów