anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówiłem prezent dla dziecka z aukcji z "Gwarancją dostawy przed Świętami" a do dzisiaj nie ma

Megocki
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 16 grudnia zamówiłem prezent dla dziecka na Święta. Na stronie produktu przy opcji zakupu znajdowała się informacja, że Allegro gwarantuje dostawę przed Świętami a czas dostawy był podany na sobota 18 grudnia.

Niestety do dzisiaj status wysyłki jest jako "W trakcie przygotowania". 

Obawiam się, że niestety do piątku ten prezent już nie przyjdzie.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Prezent potrzebuję "pod choinkę" a nie po Świętach, niestety opłaciłem z góry.

Czy ta cała reklama i zapewnienia Allegro o dostawie przed Świętami to tylko pic na wodę i chwyt by nakłonić do zakupu?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mdrogeria
#21 Demiurg#

Megocki tak , to pic na wodę , ta informacja jest tylko szacunkowa .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I tak co pół roku przed świętami to samo!😁

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Megocki, bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś swojego zamówienia. Czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedającym? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

a jaki czas wysyłki deklarował sprzedawca ? to jest kluczowa kwestia, albo sprzedawca dał ciała i nie wysłał w terminie, wtedy anuluj zakup i po sprawie. Ewentualnie nie doczytałeś szczegółów oferty, bo możliwe, że czas wysyłki był jednak wydłużony.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Megocki
#7 Wielbiciel#

Nigdzie na aukcji nie było napisane jaki jest czas wysyłki. Jedynie był podany ten tylko szacunkowy przewidywany czas dostawy na sobotę 18grudnia.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Megocki, zależy nam, aby przewidywany czas dostawy był jak najdokładniejszą wskazówką dotyczącą terminu otrzymania przesyłki.

Przewidywany termin dostawy wyświetlamy w oparciu o realne dane. Są to m.in. dotychczasowe realizacje sprzedającego, jego deklaracje, specyfika kategorii oferty, sezonowość sprzedaży, dni robocze, święta i urlopy, czy deklaracje przewoźników. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Megocki
#7 Wielbiciel#

Na stronie przedmiotu widniała Państwa informacja odnośnie gwarancji dostawy tego przedmiotu przed Świętami. Co więcej, taka sama informacja była również na stronie głównej Allegro, by szukać aukcji oznaczonych "Dostawa przed Świętami" by mieć gwarancję otrzymania produktu do Świąt.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Allegro i to jest ta wasza polityka informacyjna ??? Ten użytkownik własnie was zaorał.... Kupujacy nie wiedzą gdzie tego szukać a polegają tylko na waszych iluzjach

277120_kiedy-facetka-rozdaje-sprawdziany-i.gif

@Megocki Musisz kliknąć na dostawę a tam na samym dole masz napisane w jakim czasie Sprzedający wysyła towar.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Megocki
#7 Wielbiciel#

@pinsplash  napisał(a):

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Allegro i to jest ta wasza polityka informacyjna ??? Ten użytkownik własnie was zaorał.... Kupujacy nie wiedzą gdzie tego szukać a polegają tylko na waszych iluzjach

277120_kiedy-facetka-rozdaje-sprawdziany-i.gif

@MegockiMusisz kliknąć na dostawę a tam na samym dole masz napisane w jakim czasie Sprzedający wysyła towar.



Nie było innej informacji w DOSTAWA oprócz 3 dni robocze a data była na 18 grudnia. Gdyby był podany czas od 3 dni do 14dni to bym tego nie zakupił.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Megocki Na samym dole masz napisane co zadeklarował sprzedawca - tzn w jakim czasie wysyła Np 24H, 2 dni, tydzień itp... Daty są szacowane i dopisuje je Allegro

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Megocki
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, był tylko dopisek taki:

Wyliczamy na podstawie wcześniejszych wysyłek tego sprzedawcy. Podczas tworzenia tej oferty sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar w ciągu 24 godzin.

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Megocki I to jest dla Ciebie ważne : zadeklarował, że wyśle towar w ciągu 24 godzin. To teraz biegusiem otwieraj dyskusję sprzedawcy ! Bo nie wysłał. To go zdopinguje.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Megocki
#7 Wielbiciel#

Teraz dopiero zauważyłem, że po wejściu w Moje zakupy > Kupione pojawiła się informacja. Musi być to świeże bo wcześniej nic takiego nie było.

Przesyłka opóźniona
Będzie w punkcie później niż sob. 18 gru. Sprawdź pełną historię przesyłki lub skontaktuj się ze sprzedającym.
 
 
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

z tą sobotą to pewno sugestia allegro, bo skoro nadawał paczki do 3 dni roboczych, to przy zakupie w czwartek niemożliwe, żeby paczka była na sobotę. No chyba, że nadał od razu tego samego dnia.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Megocki NIE patrzy się na to co pisze Allegro ( te czasy to ich wymysł) a pytan się sprzedawcy w ile dni wysyła...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Megocki Wyznacz sprzedawcy kolejny termin dostawy, na przykład na dzień następny, a jeśli nie otrzymasz towaru następnego dnia, odstąp od umowy na podstawie art. 5431 Kc i zażądaj niezwłocznego zwrotu całej wpłaty. 

oznacz moderatorów