anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawór do WC z atestem do wody pitniej - gorzej byc nie moze a jednak jest

Client:87296636
#11 Animator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Czesc do spluczki na stronie importera nic o tym !!!! https://diamond.pl/produkt/zawor-napelniajacy-boczny-do-wc/  Jesli jest u nich cos za atestem jest wtedy jest po prawej stronie wsrod zoltych symboli.-  A to pisze w waszych zakichanych parametrach :

Cechy dodatkowe posiada atest do kontaktu z wodą pitną

I zapewne to moja wina, sprzedawcy, a  i producenta ze smial cos takiego wyprodukowac???

   https://allegro.pl/oferta/zawor-do-spluczki-napelniajacy-3-8-plywak-dn10-13499110286?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:87296636 A czym się różni woda, która leci przez ten zawór napełniając spłuczkę od wody pitnej, która leci z kranu w umywalce założonej w WC? > przecież taki zawór można też wykorzystać do innego celu niż tylko napełnianie rezerwuaru spłuczki > pomysłowość ludzka nie zna granic

oznacz moderatorów

Client:87296636
#11 Animator#

Tak to jest jak sie czyta pobieznie- napisalem, ze ten produkt NIE MA ATESTU - dalem link do strony importera ..czytac prosze ze zrozumieniem A Allegro po raz milionowy wymysla w parametrach rzeczy ktore nie istnieja tyko taki jest cel tego mojego watku i w pewnych sytuacjach taki drobiazg moze zagrazac zdrowiu i zyciu . @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To oznacza że musisz mieć atest i stosować tylko wodę pitną!

oznacz moderatorów

Client:87296636
#11 Animator#

takj jest !! ale wode pitna tylko z atestem

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:87296636  Allegro po prostu dba o swoich klientów - jak będziesz cheftał do kibla, to będziesz mógł się od razu napić wody ze spłuczki, bezpiecznie z atestem..... i się nie odwodnisz 😄

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Client:87296636
#11 Animator#

dlatego moj orignalny tytul byl: s r a n i e z atestem 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87296636 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Nieprawidłowości dotyczące opisów ofert (oraz parametrów) można zgłaszać bezpośrednio za pomocą przycisku "zgłoś nruszenie zasad". Przekazałam już Twoje zgłoszenie i poprosiłam o weryfikację tej oferty. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:87296636
#11 Animator#

@la_nika sorry ale to bzdura , zglaszane olewane wszystko bez zmian , jest jedynie wygodne dla was wytlumaczenie ze jest taki przycisk, a jak zglaszac blednie przypisane opinie do produktu? a jak bledne parametry ? a jak bledne czy fejkowe zdjeca i skad jesli jaims cudem komus jednak sie zechce spojrzec to:  po zgloszeniu ,mam takie info: Dziękujemy za zgłoszenie oferty błędnie powiązanej z produktem...to skad taki biedny pracownik Allegro moze wiedziec o co mi chodzi przeciez to jest chore ....i co kazdy pracownik znajacy sie oczywiscie prefect na kazdej dziedzinie przeanalizuje kazdy akapit KAZDEJ zgloszonej tym cudownym przyciskiem oferty?? chory system na kazdym najdrobniejszym kroku.....dojezdzacie wlasnie wszystkich malych sprzedawcow aby jak /\m/\zon sprzedawac tylko z wlasnych magazynow Allegro ..ale tak tez dojedziecie i tych duzych ..jedyne co ratowalo allegro to byla niespotykana i nadzwyczajna roznorodnosc produktow  wieksza nawet niz na normalnym E-b-a-y - nie tym  polskim i tym rzadziliscie ale to juz sie skonczylo 1 pazdziernika 

oznacz moderatorów