anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zerowe zaangażowanie obsługi allegro w spór

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Jestem sprzedającym na allegro stąd doskonale wiem jak roszczeniowi potrafią być klienci.

Sporo też kupuję i właśnie "udało mi się" trafić na wyjątkowo bezmyślnego sprzedającego.

Zamówiłem paczkę do punktu odbioru Orlen. Ten Geniusz samowolnie zmienił adres dostawy na adres domowy znajdujący się w innym mieście - odległość między miastami 200km.

Twardo twierdził, że on paczkę doręczył - Paczkę odebrał sąsiad.

Po dobrych kilku dniach odebrał łaskawie paczkę z błędnego adresu - I TU SIĘ DOPIERO ZACZYNA -  i wysłał kurierem DPD na punkt odbioru ORLEN (stacja benzynowa). Sądząc po trackingu paczkę odebrał pracownik stacji.

I zdaniem sprzedającego sprawa jest załatwiona.

Pozwolę sobie zauważyć, że ja jako Kupujący NIE MAM ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI JEJ ODBIORU.

Pracownik allegro twierdzi również, że wszystko jest ok.

Generalnie poziom merytoryczny obsługi oraz ich zaangażowanie w załatwienie powyższego problemu jest zerowe. Wklejają jedynie te swoje oklepane formułki.

Na allegro kupuję od ponad 20 lat i z taką obsługą zarówno sprzedaży jak i pomocy tego portalu jeszcze nie miałem do czynienia. Allegro Protect rónież twierdzi, że paczka jest gotowa do odbioru 🙂

Najbardziej w tym wszystkim oburza mnie to, że ja jako sprzedający mam przynajmniej raz w tygodniu do czynienia z klientem, który da ciała np. w paczce zwrotnej wyśle nie nasz towar, poda błędny numer telefonu przez co paczka nie wyjdzie na czas, odeśle używany towar itp itd.  W powyższych sytuacjach domyślnie to ja jestem ten zły, a tu proszę 🙂

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

Monika__L
#16 Inspirator#

Tam odpowiadają boty. Musisz jakoś wywołać do odpowiedzi żywego człowieka a i to nie gwarantuje sukcesu. Próbuj jednak ale koniecznie przed weekendem. W weekend zasiada w supporcie jacyś przypadkowi ludzie którzy  będą odpowiadać tak jak te boty i nic nie załatwisz 

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

ale jak?

napisać "BOMBA!! " ? 🙂

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Kliknij odpowiedz

i dalej oznacz moderatorów 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@for-sport_pl Podaj numer tego zamówienia 🙂 

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

bdac8ea0-072d-11ef-a101-ed257eaf1148
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@for-sport_pl Dziękuję bardzo, wypowiemy się w tej dyskusji i pomożemy Ci 

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

już wcześniej Państwo się wypowiadaliście - efekt powyżej

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Z Państwa strony cisza. Nie dostałem żadnej nowej wiadomości.

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Z Państwa strony cisza. Nie dostałem żadnej nowej wiadomości.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Kliknij poproś o pomoc allegro , ale odpowiedziami doradców w dyskusji różnie bywa czasami trzeba czekać kilkadziesiąt godzin na  wypowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Grają na przeczekanie widać.

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

"Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?" - dokładnie jak w "Misiu" Barei, ewentualnie innej Alternatywy 4 🙂

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@for-sport_pl Muszę Cię prosić o jeszcze odrobinę cierpliwości. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

Szanowna Pani, 

Państwo jesteście poważni? 

Na załatwienie takiej **piiip**oły potrzebujecie miesiąc ?
nawiasem mówiąc ten cyrk trwa od prawie trzech tygodni.

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   Moderatorzy wymiękli ?

Tak zachowuje się "lider rynku e-commerce" ? :):):):):):):):)


oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  PROSZĘ O ZAŁATWIENIE MOJEGO PROBLEMU.


oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@for-sport_pl na allegro zmiany adresu w ten sposób się nie dzieją

błąd jest gdzieś indziej - albo u Ciebie albo w allegro

po co sprzedawca ma zmienić adres, co z tego ma?

oznacz moderatorów

for-sport_pl
#9 Pomysłodawca#

Przez ostatnie naście lat na allegro z różnych kont wysłałem kilkadziesiąt tysięcy paczek więc wiem jak to działa 🙂
Sprzedający głąb zamiast wysłać paczkę na punkt odbioru Orlen zmienił sam samowolnie formę wysyłki i adres argumentując tym, że wiertnica, którą zamówiłem składa się z dwóch paczek więc taniej mu wyjdzie wysłać bezpośrednio DPD na adres. Przy okazji kompletnie ignorując formularz dostawy

Odnosząc się do profesjonalizmu obsługi tego portalu - sprawa ciągnie się już od 2,5 tygodnia

Polecam przekonać się na własnej skórze - https://allegro.pl/oferta/wiertnica-glebowa-swider-spalinowy-do-gleby-ziemi-wiertla-10-20-cm-olej-15...
Tylko koniecznie proszę wybrać  punkt odbioru Orlen

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@RED Sprzedawca zapewne się kapnął, że nie zmieści towaru wysyłając paczkami do punktu, to wysłał jedna paczkę bezpośrednio na adres Kupującego. Ale tego nie skonsultował, wziął samowolnie adres wpisany na Allegro, który jest nieaktualny. Ostatecznie wysłał ponownie towar, do punktu, ale normalnym kurierem xd

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów