anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie zwrotu przed wysłaniem paczki

Client:41160915
#2 Obserwator#

Złożyłam zamówienie i je opłaciłam w dniu 19 kwietnia. Po kilku dniach sprzedawca nie wysłał przesyłki, a minął już termin jej wysłania. Założyłam dyskusje, kiedy raczy ją wysłać. Zapewniał, ze wyśle bieżącego dnia, kiedy mi odpisywał, ale to nie nastąpiło. Więc w dniu 26 kwietnia napisałam, że już nie chce tej przesyłki i zgłosiłam zwrot. Mimo zgłoszenia zwrotu sprzedawca 27 kwietnia o około godziny 15 wprowadził numer nadania i paczka została wysłana. Została wysłana do paczkomatu allegro i od 2 maja czeka na odbiór. Nie będę jej odbierać. Jak wygląda sytuacja po jeśli jej nie odbiorę? Sprzedawca powinien mi zwrócić koszt produktu oraz koszt poniesionej wysyłki do mnie skoro zwrot zgłosiłam przed jej wysłaniem? Czy mi odejmie koszty wysyłki?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak to ma darmowy zwrot to może lepiej odebrać i od razu odesłać. Nie wiem jak paczkomat allegro. W inpoście nie ma takich dodatkowych kosztów ale to dotyczy tylko inposta, wszyscy kurierzy i poczta liczą sobie drugą opłatę i tam lepiej odebrać i odesłać. Szczególnie, że nie zrezygnowałaś z zamówienia lecz zgłosiłaś zwrot. Czemu nie miałaś takiej możliwości to już pytanie do allegro...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:41160915 po rezygnacji z zakupu nie może Cię obciążyć żadnymi kosztami , nie kończ dyskusji !

oznacz moderatorów