anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana imienia i nazwiska

MAMY ROZWIĄZANIE!
Magdalena0822
#7 Wielbiciel#

Witam , wszystkie dane są na mnie ,jedynie imię nazwisko , data na mojego byłego partnera nasz związek nie był zalegalizowany . Chciałabym to zmienić na moje dane niestety Allegro odrzuca prośbę . Niestety nie rozumiem powodu karta adres itp jest na mnie , wszelkich płatności również dokonuje ja z mojej karty . Zależy mi na zmianie tych danych . Jest taka możliwość ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Magdalena0822 Nie zmienisz właściciela konta Allegro. Imię lub nazwisko może zmienić tylko właściciel konta w wyjątkowych sytuacjach, na przykład gdy zmieni stan cywilny lub urzędowo zmieni imię lub nazwisko. Allegro może poprawić tylko drobne literówki.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma takiej możliwości. Konto należy do osoby, na dane której zostało założone. Czasem można zmienić imię lub nazwisko w przypadku drobnych błędów podczas wpisywania przy rejestracji, albo po urzędowej zmianie danych osobowych, czy po zmianie po wstąpieniu w związek małżeński, ale zmiana właściciela konta zwykłego nie jest możliwa. Załóż sobie własne konto.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Magdalena0822 No to już teraz wiesz, bo @LEW433  powtórzył mój post i moderacja ten post zatwierdziła jako rozwiązanie problemu 🙂

oznacz moderatorów