anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w wyglądzie listingów aukcji, usunięcie opcji sortowania po czasie dodania / czasie do końca

MAMY ROZWIĄZANIE!
allecd
#10 Popularyzator#

@nat_not 

Od wczoraj zmienił się wygląd listingów aukcji i jakby to powiedzieć - kolejna zmiana, która jest do 4 liter....

NAJPOWAŻNIEJSZY ZARZUT: Brak możliwości wyszukiwania aukcji po opcji "czas do końca" - ta opcja została usunięta z pola wyboru - na litość boską, dlaczego ??????????

na listingu nie widać, czy dana aukcja to licytacja czy kup teraz i na jaki okres czasu jest wystawiona, trzeba wchodzić w każdą z aukcji aby to zweryfikować - kolejna bzdura 

na listingu pojawiła się opcja: "wszystkie oferty" - jak rozumiem, to skrót do takich samych wystawionych przedmiotów pewnie generowany na podstawie EAN czy innej produktyzacji, tyle że... po prostu nie działa. Przedmiot z linkiem "wszystkie oferty: 45" - klikam, spodziewam się 45 takich samych przedmiotów od innych sprzedawców, a jest tylko.... jeden. 

litości, czy ktokolwiek testuje wasze pomysły przed oddaniem do użytku ogółowi?

 

Ktoś potrafi wskazać czy to celowa zmiana czy jakiś błąd???

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli jest tak jak piszesz to jest zmiana do 4 liter .Jedyną opcją którą się dotychczas kierowałem przy zakupach to aukcje w licytacjach ,sprawdzając po czasie do końca biorąc pod uwagę tylko te które się kończyły w momencie gdy byłem przy kompie .Jak nie będzie takiej możliwości to wystawianie i kupowanie w licytacjach staje się mało opłacalne.

oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

Może to kwestia kategorii? U mnie wygląda to tak:

Kulrura i Rozrywka - Muzyka - płyty kompaktowe - opcja sortowania po czasie dodania są dostępne
 
jednak po wejściu w jakąkolwiek podkategorię- opcji już brak 😞
zachowała się jedynie w podkategorii 'pozostałe'
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

allecd sprawdziłem u mnie jest , spróbuj na innej przeglądarce .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

ja u siebie widzę - czas do końca : najmniej , czas dodania : najnowsze

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@mdrogeria U siebie sprawdziłem i też jest po staremu i komunikatu w tym temacie też nie czytałem ,mam nadzieję że to tylko błąd u tego użytkownika a nie testowanie losowe takiego pomysłu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

mwmonety przeglądarka ,ciacha , system operacyjny - tu może być przyczyna 

oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

to raczej nie to - sprawdzałem na dwóch komputerach - to samo

sprawdź proszę kategorie o których pisałem powyżej:

"Kultura i Rozrywka - Muzyka - płyty kompaktowe - opcja sortowania po czasie dodania są jeszcze dostępne jednak po wejściu w jakąkolwiek podkategorię- opcji już brak"

 

Zwykle zmiany Allegro wprowadzane były właśnie podobnie - najpierw jakiś dział, potem cały serwis. Oby nie tym razem i oby to był tylko błąd a nie celowe działanie

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@allecd Wyczyść proszę pliki cookies oraz pamięć podręczną przeglądarki. Spróbuj także sprawdzić w trybie incognito. Nie prowadzimy w tej chwili żadnych testów, które miałyby na to wpływ, a opcja sortowania według czasu jest cały czas dostępna: 

 


Sortowanie czas.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
allecd
#10 Popularyzator#

dziękuję, faktycznie to kwestia cookies, ciekawe że na dwóch komputerach, może było przywiązane do konta nie do stacji

Ulżyło mi, bo sortowanie po czasie dodanie to moje podstawowe narzędzie korzystania z Allegro

 

żeby nie być gołosłownym zamieszczam screen jak wyglądało to po tym kiksie (brak powiększenia miniaturki ze szczegółami po najechaniu na nią kursorem, brak danych odnośnie czasu aukcji i jej typu (np licytacja, 4 dni) jakiś dziwny link "wszystkie oferty itp":

 

alle

 

Oby to w przyszłości się nie pojawiło 😄

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

allecd sprawdziłem , to musi być problem u Ciebie .

oznacz moderatorów