anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot opon

Maslak_1977
#2 Obserwator#

Witam, kupiłem 4 opony zimowe, niestety rozmiar za mały , musze kupić większe, pomyłka z mojej strony.

Chciałem zrobić zwrot 4 opon i wydrukowałem 1 etykietę zwrotną.

zapakowałem 4 opony w 1 paczkę ( tak doradził mi pan w punkcie odbioru DPD ) etykieta przyklejona i czekam.

Niestety opony wróciły do mnie z powrotem.

Gdy dzwoniłem do sprzedawcy opon mówili że musze mieć 1 etykietę na 1 oponę . czy to ma być ta sama etykieta którą dostałem na zwrot  4 te same czy 4 inne? proszę o pomoc co robić ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

br.
#21 Demiurg#

@Maslak_1977  Zaraz... zaraz.. a jaka była przyczyna odmowy przyjęcia paczki z oponami. Napisz od początku, po kolei:

-  czy zgłosiłeś sprzedającemu zwrot i czy zaakceptował zwrot?

-  czy przypadkiem nie wysłąłeś za pobraniem?

Wysyłka powinna być uzgodniona ze sprzedającym a nie "na rympał",  nie wierzę że sprzedający nie przyjął paczki bo mu się kolor worka nie podobał.

oznacz moderatorów

Maslak_1977
#2 Obserwator#

kurier po prostu mi zwrócił nie wiem czemu ale chyba dlatego ze na etykiecie jest napisane max 15kg a to były 4 opony więc przekracza wagę . i pewnie musze mieć 4 zapakowane osobno i osobno każda opona 1 etykieta i wtedy wezmą i pojadą. wiec to ma byc ta sama etykieta co mam do wydruku? i kazda opona osobno czy  osobna etykieta kazda do kazdej opony ?

oznacz moderatorów

Maslak_1977
#2 Obserwator#

normalnie zrobiłem zwrot przez allegro drukowanie etykiety i dałem do punktu dpd

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Maslak_1977  4  nowe  etykiety pomogą ci wygenerować moderatorki, problem że jest weekend i nie wiadomo kiedy one się pojawią. Ale do poniedziałku nowe etykiety dostaniesz...😁

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jedno jest zastanawiające, jak można zamówić zły rozmiar, może ktoś podpowie!

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

wystarczy że było tanio. 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Maslak_1977. Zamówienie otrzymałeś w czterech przesyłkach, więc również zwrot powinieneś odesłać w maksymalnie czterech przesyłkach - na każdą oponę przypada po jednej etykiecie. Skonsultuję możliwość wygenerowania dodatkowej etykiety na oponę, abyś mógł nadać je w osobnych paczkach. Gdy tylko ustalę dalsze kroki, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@Maslak_1977, widzę, że już wygenerowałeś nowe etykiety zwrotne. Są aktywne i możesz nadać na nich zwrot. Czy to rozwiązało Twój problem?  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów