anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy po anulowaniu zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
JARO3
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór

20.02.2024 anulowałem zakup z przed dwóch dni wcześniej ponieważ podczas pakowania sprzedający uszkodził zakupiony przeze mnie artykuł. W tym samym dniu sprzedający zlecił zwrot pieniędzy lecz do mnie nie dotarły 26.02.2024 po moim telefonie kolejny raz zlecił zwrot i dalej nic nie dotarło na moje konto ( płaciłem BLIK ). Gdzie szukać zwróconych pieniędzy?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Jak zleca zwrot przez AF sprzedający to dostajesz maila od Allegro o zwrocie środków, był mail? jak był to w 3dni wracają śrdoki tam skąd wyszły. Nie ma ma maila mógł nie zwrócić środków.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JARO3 zwroty zostały zlecone, jednak anulowane w systemie, ponieważ nie udało się pobrać środków. Skontaktuj się proszę ze sprzedającym. W takiej sytuacji może zasilić swoje konto Allegro Finanse kwotą potrzebną na zwrot wpłaty. Tutaj instrukcja jak to zrobić. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
JARO3
#7 Wielbiciel#

Rozmawiałem dziś ze sprzedającym, ma na ekranie że wszystkie pozycje z tego zamówienia zostały w pełni zwrócone.

w pozycji do zwrotu jest 2x wpłata zwrócona bo były dwa reflektory w osobnych ofertach.

A do mnie zwrot kwoty nie dotarł.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@JARO3 Sprzedający dzisiaj zlecił ponownie zwrot. Płatność jeszcze się nie rozliczyła. Jeśli tym razem zwrot rozliczy się poprawnie, otrzymasz powiadomienie mailowe z informacją na ten temat. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
JARO3
#7 Wielbiciel#

Do teraz ani powiadomienia, ani pieniędzy. czy ktoś jest w stanie mi pomóc? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@JARO3 wczorajszy zwrot również jest anulowany, ale widzę, że dziś sprzedający po raz kolejny go zlecił. Jeśli jutro do końca dnia, nie otrzymasz pieniędzy, poproś sprzedającego, żeby skontaktował się z nami przez ten formularz w sprawie tych zwrotów. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów