anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot produktu, bo nie ma opcji anultuj zakup.

Szarooo
#2 Obserwator#

Witam,

Jak dokładnie działa opcja zwróć przedmiot jak nie dotarł on do mnie w ogóle?

Czekam na przesyłke od poniedziałku, ale stwierdziłem, że nie chce dłużej czekać, a zakup jest opłacony.

Co wybrać w opcji "sposób wysyłki?"

i jak to dalej wygląda.

Pozdro, czekam za odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Szarooo Czy paczka została wysłana? Kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedającym?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Szarooo
#2 Obserwator#

@nat_not 

Paczka nie została nadana (ze strony sprzedającego), czekam od poniedziałku, kontaktowałem się ze sprzedającym i powiedział, że trzeba czekać jeszcze 1-3 dni roboczych więc stwierdziłem, że nie chce dłużej czekać, bo zaraz się okaże że przyjdzie paczka w następnym tygodniu, a mi zależało żeby to szybko dotarło.

Wybierając ten zakup kierowałem się szybką wysyłką, która miała być w poniedziałek wysłana według infomacji na stronie. Jakbym wiedział, że tyle to zajmię kupiłbym z innej oferty.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Szarooo W takim razie najlepiej poinformuj sprzedającego, że rezygnujesz z zakupu. Jeśli pojawi się problem np. ze zwrotem pieniędzy, rozpocznij dyskusję. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Szarooo
#2 Obserwator#

A co jak już wybrałem opcje zwróc zakup, a nie mam co zwracać?

to się jakoś anuluje jak sprzedawca potwierdzi anlowanie zakupu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Szarooo Jak klikniesz zwrot, jest to odstąpienie od umowy zakupu i jak sprzedajacy nie wysłał to powinien Ci zwrócić środki w ciągu 2dni , wg Allegro.

oznacz moderatorów