anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przed wysyłką zakupionego towaru.

Kamp73
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zakupiłem towar z dostawą do paczkomatu, ale ponieważ długo nie był on wysyłany chciałem z niego zrezygnować i wybrałem zwrot.
Pomimo tego sprzedający następnego dnia nadał przesyłkę.
W kolejnym dniu otrzymałem zwrot środków na konto i chwilę potem dostałem informację że przesyłka czeka na odbiór w paczkomacie. Ponieważ otrzymałem już zwrot pieniędzy, nie odebrałem przesyłki licząc na to że po dwóch dniach towar wyruszy w drogę powrotną do nadawcy. Po dwóch dniach faktycznie paczka została zabrana z powrotem  do oddziału Inpost, ale chwilę później ponownie wylądowała w "moim" paczkomacie. Zdecydowałem się ją odebrać i wyjaśnić sprawę.

Na Allegro wszystko wygląda tak, jakbym oddał towar.
Czy jest możliwość ponownego wywołania zwrotu Allegro ?

Czy ktoś miał może taki problem?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Kamp73 jak dokonałeś zwrotu to masz w zakładce kod do zwrotu !!! Dostałeś go również na maila, po co to odbierałeś ? wróciła by za darmo do sprzedawcy jako nie odebrana 🙂

Teraz pozostaje Ci zwrócić sprzedawcy paczkę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kamp73
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zwrotu, kiedy przesyłka była jeszcze na statusie "Zakup opłacony". Niby logiczne wydaje się, że niepotrzebny mi kod zwrotu w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wygląda jakby nie było miejsca w paczkomacie docelowym i 2 dni leżała w jakimś okolicznym. Wtedy allegro daje taki nie prawidłowy komunikat. Powinieneś mieć o tym informację w smsach i na mailu. U mnie takie wędrowanie po paczkomatach wygląda tak na allegro, a też paczka została odebrana tyle że z drugiego paczkomatu... W sumie to mogliby poprawić ten komunikat... @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Screenshot_13.png

oznacz moderatorów

Kamp73
#7 Wielbiciel#

U mnie nie było problemu z paczkomatem. W pierwszym i drugim przypadku paczka wylądowała w tym samym - "moim".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kamp73 Skontaktuj się ze sprzedającym i wyjaśnij sprawę, nie powinieneś jej odbierać ale cóż stało się.

oznacz moderatorów

Kamp73
#7 Wielbiciel#

Być może nie powinienem jej odbierać, ale jeżeli widzisz że coś nie działa zgodnie ze schematem to próbujesz inaczej...

oznacz moderatorów

Kamp73
#7 Wielbiciel#

...dalszy ciąg historii 🙂
Próbuję zgłosić problem do Allegro przez Pomoc-Kontakt
Wypełniłem wszystkie pola i klikam przycisk "WYBIERZ SPOSÓB KONTAKTU"... i klikam....i klikam...i klikam................................ i nic.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Kamp73 pogadaj z nimi przez messengera najszybciej odpowiadaja

oznacz moderatorów