anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
annsto83
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłam obrączki na allegro niestety jak się okazało obrączki były wykonane tandetnie czyli zbyt małej ilości złota i okazało się że się gną czego nie było na pisane na aukcji że np. obrączki wykonane z mniejszej ilosci złota no to by było uczciwe. Napisałam do sprzedawcy ale on zaproponował wykonanie następnych ale droższych za dopłatą. Nie chcemy już obrączki od tego sprzedawcy zrobiłam zwrot poprzez allegro ale zamiast wybrać zwrot na własny koszt wybrałam za darmo paczkomat ale odesłałam sama przesyłka więc jest teraz niezgodność mianowicie cały czas widnieje ten zwrot jako włóż paczkę do paczkomatu i odeślij ale obrączki już są dawno u sprzedawcy ale ten nie zmienił tego statusu. Trochę zagmatwanie pisane ale mam nadzieję, że zrozumiecie i pomożecie co mogę zrobić. Oczywiście dowod nadania przesyłki posiadam oraz dokumentację wiadomości ze sprzedawcą. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@annsto83 Jeśli nie możesz porozumieć się ze sprzedawcą, masz możliwość założenia dyskusji. Po 24 godzinach będziesz mógł poprosić o pomoc doradcy.  Nie ma znaczenia, że status zwrotu to "oczekuje na nadanie", skoro masz potwierdzenie nadania paczki inną drogą. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
annsto83
#7 Wielbiciel#

Ok super dziękuję za podpowiedź 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@annsto83 bo sprzedawca nie zmieni tego statusu 😞 i nie ma to znaczenia, od odstąpienia ma 14 dni na zwrot tego co wpłacone, chyba że złożyłaś reklamację to sprzedawca może naprawić - wymienić 😞 

A zgodził się na zwrot - odstąpienie bo to produkt którego ceny zależą od ceny kruszcu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
annsto83
#7 Wielbiciel#

Tzn no w sumie nie ma innego wyjścia jak zgodzić się na zwrot było że mogę zwrócić zakup w ciągu 14 dni a że produkt nie spełniał wymogu bo mógł napisać moim zdaniem że mało złota w złocie i się gnie dla mnie to jest zły produkt. Nie oszukujmy się cena ceną ale nikt kupując obrączki nie spodziewa sie że są z tzw tektury i się składa :/.  

oznacz moderatorów