anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot towaru i pieniedzy

Wojtakx
#7 Wielbiciel#

kupiłem lampe do samochodu zapłaciłem blikiem.Sprzedawca wysłał paczkę za pobraniem żona odebrała i zapłaciła za przesyłkę bo sprzedawca się pomylił.Oddał mi pieniądze przez allegro i tam widnieje że oddał.Teraz chcę zwrócić lampę  jak mi zwróci  za tą lampę skoro już zwrócił. Czy to specjalnie tak zrobił spotkał się ktoś z takim czymś?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

To dostałeś zwrot środków i co teraz oczekujesz?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 …zapłacił przy zakupie a sprzedający przez pomyłkę nadał paczkę za pobraniem. Żona odebrała paczkę więc sprzedający otrzymał dodatkowo środki z pobrania. 

@Wojtakx  skontaktuj się ze sprzedającym i niech Ci zwróci środki przelewem na konto. 

Czemu uważasz że sprzedający miałby to zrobić specjalnie? Takie celowe działanie byłoby pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Doszło do pomyłki i zwrócił Ci jedną z wpłat a że zrobił to przez allegro - tak było szybciej i wygodniej. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Normalnie masz panel wiadomości allegro uzgodnij tam z nim zwrot na konto poza allegro podaj mu dane nr konta wyraź zgodę na zwrot a do lampy wydrukuj z neta odstapienie od umowy jakieś na papierze wzór wypełnij i dołóż do lampy. Będzie miał na papierze dowód na odzyskanie prowizji od allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Wojtakx Dokładnie uzgodnij ze sprzedającym, nie rozumiem jak to wyszło ze towar był wcześniej zapłacony a sprzedający wysłał za pobraniem? pomyłka? Ja bym wszystko pisał przez Allegro bo będzie wszystko i masz pomoc Allegro w razie czego!

oznacz moderatorów