anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru z tytułu rękojmi

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób zwrócić towar z tytułu rękojmi kupiony w oficjalnym sklepie allegro ponad rok temu? Na jaki adres wysłać paczkę? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

Powinien być w zakładce zwroty, adres. Jeżeli juz nie masz zakupu w  "Moje zakupy" to poproś moderatora o przewrócenie zakupu.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Biedny @LEW334 sam zostałeś na placu boju 😀 

A gdzie te zawsze pierwszy towarzysz ? 

Przynajmniej wyprzedzisz go w punktacji i zzielenieje z zazdrości. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie jestem biedny.😂 zawsze znajdzie się ktoś, np;tak jak wy, a użytkowniczka xyz dziś pisała z innego nicka.😁

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Halfrunt On mnie nigdy w niczym nie wyprzedzi. Musiałby pracować na to 10 lat. 

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90

Adres do zwrotu w ramach reklamacji masz w zakładce Reklamacja na aukcji, a nie w zakładce Zwroty. @LEW433 znowu wprowadza w błąd. 

Po prostu piszesz reklamację i wysyłasz mailem do sklepu, a towar na adres podany w zakładce Reklamacja. 

oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Zakup istnieje w historii, tylko nie wiele mogę z nim zrobić. A zakładka zwroty jest pusta.Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90 Nie patrz na zakładkę Zwroty, bo to jest zwrot bez podania przyczyny i na taki zwrot masz zazwyczaj 14 dni. Patrz na zakładkę Reklamacja. Jeśli tam też nic nie znajdziesz, to napisz do sklepu i zapytaj o adres do reklamacji. 

oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Niestety aukcja już nie istnieje (ノ﹏ヽ)

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90 No więc napisz do sprzedawcy i zapytaj, albo znajdź inną jego aukcję i tam sprawdź adres do reklamacji. 

oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Ok, znalazłem adres na jakiejś innej aukcji z oficjalnego sklepu allegro. Ale sam formularz jest tak ukryty że nie da się go znaleźć przez żadne zapytanie w googlach. Opublikuje dla potomnych.

 

https://dhl24.com.pl/serwis/allegro/panel-prosty/zwroty/krok1.html

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

I oczywiście jest taki sam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dpatoka90 Na zwrot zakupu jest 14 dni. Jeśli towar jest niezgodny z opisem, zgłoś to bezpośrednio do sprzedającego. Dane kontaktowe znajdziesz znajdziesz w zakładce Moje zakupy.

Jeśli przedmiot ma wadę fizyczną lub prawną możesz reklamować produkt z tytułu rękojmi (masz na to 2 lata). W ramach rękojmi możesz żądać naprawy, wymiany towaru na wolny od wady, obniżenia ceny lub zwrotu płatności.

Po złożeniu przez Ciebie reklamacji z tytułu rękojmi sprzedający będzie miał 14 dni na jej rozpatrzenie. Przed wysyłką paczki odpowiednio ją zabezpiecz. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sprzedający zwróci Ci pieniądze za wysyłkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Chodzi o oficjalny sklep allegro, brak jakichkolwiek informacji o nim w dziale moje zakupy. Aukcja już nie istnieje.

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90 Masz adres z aktualnych ofert.

Prologis Park Błonie, DC 6
Kopytów 44
05-870 Błonie
Polska
 
Zapytaj sklep, czy towar sprzed roku odsyłasz w to samo miejsce. 
oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc 😉

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Zanim zwrócisz cokolwiek skontaktuj się ze sprzedającym w tej sprawie.

oznacz moderatorów