anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru z tytułu rękojmi

Idź do rozwiązania
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób zwrócić towar z tytułu rękojmi kupiony w oficjalnym sklepie allegro ponad rok temu? Na jaki adres wysłać paczkę? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

Powinien być w zakładce zwroty, adres. Jeżeli juz nie masz zakupu w  "Moje zakupy" to poproś moderatora o przewrócenie zakupu.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#12 Orędownik#

Biedny @LEW334 sam zostałeś na placu boju 😀 

A gdzie te zawsze pierwszy towarzysz ? 

Przynajmniej wyprzedzisz go w punktacji i zzielenieje z zazdrości. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie jestem biedny.😂 zawsze znajdzie się ktoś, np;tak jak wy, a użytkowniczka xyz dziś pisała z innego nicka.😁

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Halfrunt On mnie nigdy w niczym nie wyprzedzi. Musiałby pracować na to 10 lat. 

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90

Adres do zwrotu w ramach reklamacji masz w zakładce Reklamacja na aukcji, a nie w zakładce Zwroty. @LEW433 znowu wprowadza w błąd. 

Po prostu piszesz reklamację i wysyłasz mailem do sklepu, a towar na adres podany w zakładce Reklamacja. 

oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Zakup istnieje w historii, tylko nie wiele mogę z nim zrobić. A zakładka zwroty jest pusta.Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90 Nie patrz na zakładkę Zwroty, bo to jest zwrot bez podania przyczyny i na taki zwrot masz zazwyczaj 14 dni. Patrz na zakładkę Reklamacja. Jeśli tam też nic nie znajdziesz, to napisz do sklepu i zapytaj o adres do reklamacji. 

oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Niestety aukcja już nie istnieje (ノ﹏ヽ)

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90 No więc napisz do sprzedawcy i zapytaj, albo znajdź inną jego aukcję i tam sprawdź adres do reklamacji. 

oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Ok, znalazłem adres na jakiejś innej aukcji z oficjalnego sklepu allegro. Ale sam formularz jest tak ukryty że nie da się go znaleźć przez żadne zapytanie w googlach. Opublikuje dla potomnych.

https://dhl24.com.pl/serwis/allegro/panel-prosty/zwroty/krok1.html

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

I oczywiście jest taki sam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderator
Moderator

@Dpatoka90 Na zwrot zakupu jest 14 dni. Jeśli towar jest niezgodny z opisem, zgłoś to bezpośrednio do sprzedającego. Dane kontaktowe znajdziesz znajdziesz w zakładce Moje zakupy.

Jeśli przedmiot ma wadę fizyczną lub prawną możesz reklamować produkt z tytułu rękojmi (masz na to 2 lata). W ramach rękojmi możesz żądać naprawy, wymiany towaru na wolny od wady, obniżenia ceny lub zwrotu płatności.

Po złożeniu przez Ciebie reklamacji z tytułu rękojmi sprzedający będzie miał 14 dni na jej rozpatrzenie. Przed wysyłką paczki odpowiednio ją zabezpiecz. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sprzedający zwróci Ci pieniądze za wysyłkę. 

Ola
Moderator
oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Chodzi o oficjalny sklep allegro, brak jakichkolwiek informacji o nim w dziale moje zakupy. Aukcja już nie istnieje.

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@Dpatoka90 Masz adres z aktualnych ofert.

Prologis Park Błonie, DC 6
Kopytów 44
05-870 Błonie
Polska

Zapytaj sklep, czy towar sprzed roku odsyłasz w to samo miejsce. 
oznacz moderatorów
Dpatoka90
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc 😉

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#10 Popularyzator#

Zanim zwrócisz cokolwiek skontaktuj się ze sprzedającym w tej sprawie.

oznacz moderatorów