anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 1 października zmieniamy sposób prezentowania ofert

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dotychczas, gdy korzystaliście z wyszukiwarki, prezentowaliśmy Wam wszystkie dostępne oferty wyszukiwanego przedmiotu. Jednak mamy już ponad 500 milionów ofert - aby spełniać swoją rolę, wyniki wyszukiwania wymagały uproszczenia. 

Dlatego od 1 października będziemy wyświetlać na Allegro wyłącznie listę produktów. Większość z Was dobrze zna już ten widok, testujemy go od kilku miesięcy, w tej chwili widzi go już 70% kupujących. Zdecydowaliśmy się wprowadzić go dla wszystkich, jako domyślny widok wyników wyszukiwania. 

Co istotne, nadal będziecie mogli, tak jak dotychczas, przejrzeć listę wszystkich ofert danego produktu - wystarczy kliknąć przycisk [porównaj X ofert].

_HolaOla__0-1723555352580.png

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę zmianę?

Wyniki testów wyraźnie wskazują, że dzięki korzystaniu z widoku produktowego kupujący:

  • chętniej dodają produkty do koszyka i częściej je kupują - spodziewamy się  przynajmniej 6 milionów dodatkowych transakcji rocznie dla sprzedających na Allegro,
  • szybciej znajdują to, czego szukają - dzięki połączeniu ofert w ramach produktów, na każdej stronie listy z wynikami wyszukiwania wyświetlamy ich średnio około 4 razy więcej.

Więcej informacji jak zawsze znajdziecie w naszych aktualnościach.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
418 ODPOWIEDZI 418

Agent555
#18 Luminarz#
  • 👎👎👎
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Oleńko ....plese , co Ty znowu wymyśliłaś ?

P.S . tylko nie poskarż się Maćkowi ..

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ @mdrogeria "szybciej znajdują to, czego szukają" - dziś jest 13. sierpnia, a nie 1. kwietnia 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria zdradzisz mi co masz na myśli przez znowu? To jest decyzja Allegro, którą ja Wam przekazuję, bo takie jest tutaj moje zadanie. 

PS. Nie planuję 🙂

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok, zawężamy ilość ofert, ma to podstawy ale czy z pozycji kupującego jest to krok w dobrym kierunku, z wpisów i wypowiedzi- nie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ aaa...bo , wszystkie te nowości tylko wprowadzają zmiesznie , a przykry obowiązek poinformowania nas o tym spoczął na Tobie .

Dobra , a teraz coś prozaicznego , możecie mi wszyscy pogatulować 

OD OŚMIU GODZIN JESTEM DUMNYM DZIADKIEM  !!!!

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria gartulacje !!! No to długi weekend - pępkowe ! 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pinsplash no .... miała być dopiero za tydzień , wygląda na to ,że będzie imprezowa dziewucha .😅

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Gratuluje, ale dziadkiem nie jesteś i ...to są informacje nie dla obcej publiki, wg mnie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Ktoś musiał, bo po to tutaj jesteśmy.

Przeogromne gratulacje dla Ciebie i rodziców!  Zdradzisz nam imię tego wspaniałego, małego człowieka? 😀

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dzięki wielkie , Olu .... nie ma jeszcze imienia , a może i ma  , przywitaliśmy ją dopiero dzisiaj o 8:46 , młodzież coś kombinuje , ale na razie nam nie zdradzają , w końcu to ich największa powinność i radość jakim jest wybór imienia dla pociechy . Najważniejsze , że obydwie dziewczyny zdrowe choć większa zmęczona bo po niewielkich komplikacjach ostatecznie zakończyło się cesarką .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ wydusiłem z młodzieży , moja wnusia ma na imię Lilianna- Lili- Lilusia 🤗

tyz piknieee ... prawda ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mdrogeria teraz musisz zwiększyć wysiłki w działaniu na gadane w celu wywarcia zmian na allegro aby w przyszłości potomek mógł normalnie sprzedawać ewentualnie kupować 😉

ps. moje gratulacje 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 dzięki , zrobię wszystko żeby nie skończyła tak jak dziadek .

oznacz moderatorów

Piotros1983
#10 Popularyzator#

Miejmy nadzieję że do tego czasu **piiip** przestanie istnieć ten portal to totalne dno

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria   Gratulacje !!!! 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Gratulacje, kolego sympatyczny 🙂

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria  eee tam ja mam juz troje , dwóch kawalerów i panienkę. Pochwal sie jak dobijesz do trójki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska nie pisana mi taka eksplozja radosci , ale spoko ... Lilusia je za troje i drze się za troje , ozdoba babki / 😁/  jest cały w skowronkach .

oznacz moderatorów