anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne zmiany w listingach i nazwach produktów

senzicosmetics
#8 Zapaleniec#

 W dniu dzisiejszym zorientowałem się, że treść kilkuset listingów została podmieniona zawartością z katalogu produktów. Co więcej kilkaset nazw zmienionych na niepoprawne, setki straconych godzin, prac nad katalogiem i nad optymalizacja listingu na marne. Allegro co jest grane???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@senzicosmetics  Testujemy różne rodzaje widoku listy wyszukiwania — w tym produktowy. Jeśli tytuły są niepoprawne, to zgłoś błędy w produktach.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

A te kilkaset pozycji to można zgłosić tak hurtem czy trzeba przez kilka dni zgłaszać pojedynczo? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mwmonety  Jeżeli chcesz zgłosić błędy w co najmniej 10 produktach jednocześnie – uzupełnij ten plik i skontaktuj się z nami.

oznacz moderatorów

senzicosmetics
#8 Zapaleniec#

świetnie, tylko ja już zgłaszałem te błędy i poprawiliśmy wszystko, a teraz wróciło do stanu sprzed. Setki godzin stracone?

oznacz moderatorów

senzicosmetics
#8 Zapaleniec#

Zgłaszam i na nic, istnieje sztywna reguła, która nie pasuje do produktu (to już ustalałem z Allegro rok temu) tu nie chodzi tylko o kwestie tytułów, zorientowałem się, że zawartość listingów też została podmieniona. 

oznacz moderatorów