anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w katalogu

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Witam

Zwracam się z ponowną prośbą o pomoc w sprawie liny polipropylenowej, kilka miesięcy temu pisałam w sprawie łączenia liny z katalogiem. W katalogu lina polipropylenowa wystawiona jest w całej szpuli 200m natomiast ja sprzedaję linę na metry. Przez to wychodzi mi cena 0,01zł za metr a faktycznie kosztuje 1,60 za metr. Ta sama sytuacja jest z pozostałymi rozmiarami. Napisałam w aukcji, że lina sprzedawana jest na metry, ale trafił się jeden Pan który chciał abyśmy wysłali mu 2 szpule liny za 4,20 zł bo w aukcji jest napisane że lina kosztuje 0,42 zł. Moja wcześniejsza prośba o zrobienie coś z tym została kompletnie olana przez administratorów, niektórzy chcą sprzedawać line po 1 metr inni po 10 a jeszcze inni po 200 metrów. Kto teraz zwróci mi tytuł super sprzedawcy który straciłam bo Pan wystawił mi złą opinie za linę ? Usunęłam połączenie z katalogiem w większości aukcji ( ciekawe na jak długo allegro pozwoli mieć wystawiony przedmiot bez połączenia 😉 ) z linami ale w jednej się nie da więc proszę o pomoc, Numer oferty: 9165316424

BRYMOREX_0-1689582301280.png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Właśnie połączyło mi automatycznie z katalogiem resztę linek i znowu wyświetlają się złe ceny. Co teraz ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX Zgłosiłam ofertę, którą wcześniej wskazałeś jako błędnie powiązaną z produktem. W przypadku pozostałych ofert możesz to zrobić samodzielnie przez link dostępny pod opisem. Jeśli weryfikacja wykaże błędne powiązanie, oferty zostaną odpięte od tego produktu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Nie pomogło lina dalej jest wystawiona po 0,01 zł za metr

oznacz moderatorów