anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego gdy chce wystawić klapki używane ,nie mogę ich wystawić ponieważ muszę dodać ean

versus99
#7 Wielbiciel#

Dlaczego gdy chce wystawić klapki używane ,nie mogę ich wystawić ponieważ muszę dodać ean.Ean miał byc obowiązkowy przy rzeczach nowych

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Raczej tych klapków do antyków jeszcze zaliczyć nie można .

oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Pewnie znowu jakieś błędy 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W tym przypadku masz trzy opcje: 

- zdobyć własne kody od organizacji GS1: https://gs1pl.org/,
- podczas wystawiania oferty przeszukać Katalog Allegro w poszukiwaniu odpowiedniego produktu (jeśli zlokalizujesz taki sam produkt, to możesz połączyć z nim swoją ofertę),
- wystawiać używaną odzież na Allegro Lokalnie. 

 
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 wymóg łączenia ofert z katalogiem (nie zawsze na podstawie parametru EAN) dotyczy wszystkich nowych ofert niezależnie od stanu sprzedawanego przedmiotu w poniższych kategoriach:
- Moda
- Dziecko
- Sport i turystyka
- Firma i usługi
- Elektronika
- Dom i ogród
- Kultura i rozrywka
- Uroda
- Zdrowie
- Supermarket
- Motoryzacja

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Ale klapki są używane A nie nowe

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 ale oferta jest nowa, natomiast wymóg połączenia produktu z katalogiem dotyczy przedmiotów niezależnie od parametru stan (czyli niezależnie czy produkt jest nowy czy używany). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Ale od kiedy ta zmiana kody ean miały być tylko obowiązkowe w odzieży i obuwiu nowym może.mi Pani podać link do informacji allegro

oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Produkt jest połączony z katalogiem ,ale kod ean miał obowiązywać tylko w ofertach nowych a noenw używanych klapkach

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 prześlij proszę zrzut ekranu, na którym widoczny będzie formularz wystawiania, kategoria, w której chcesz wystawić ofertę oraz informacja o obowiązkowym EANie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230228-205313_Chrome.jpg

 chce wznowić ofertę  i nie mogę info dodaj ean 

oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230228-205241_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230228-205436_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

Witam Czekam na odpowiedz

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@la_nika  możesz mi odpowiedziec jaki jest sens łączenia produktów nowych z produktami używanymi ? 

Przecież ocena jest wspolna dla obu produktow, ktoś tam u Was ma chociaz odrobine wyobraźni ?

 

Bede chcial kupic NOWE klapki a w ocenie produktu takie komentarze np:

- kupa na podeszwie

-mocno zjechane, chyba ktoś w nich biegał zeby przypomnieć sobie dzwięk seksu

-brudne

-popękane

 

Produkt nowy jest prawie zawsze taki sam jak inny produkt nowy ale uzywany już sie różni

 

Jak mam zareagować na takie komentarze ? Przecież kupuje NOWE klapki 

 

Katalog jest bublem ale po części może go uratować niemieszanie produktów nowych, uzywanych i uszkodzonych.

Problem jeszcze jest z oryginalnymi i podrobkami ( zamienniki ). Tego też nie powinno sie mieszać

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 słuszna uwaga, dziękuję za Twoją wiadomość. Zgłoszę to do zespołu, który zajmuje się katalogiem produktów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 poproszę Cię o cierpliwość, ponieważ konsultuję tę sprawę. Sprawdziłam, że parametr EAN nie jest określony w tym produkcie jako obowiązkowy, więc być może to błąd techniczny. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

versus99
#7 Wielbiciel#

ok taka sama sytuacja w klapka damskich używanych ,czapkach używanych,obuwiu dzieciencym używanym

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@versus99 otrzymałam informację, że wymóg podania kodu EAN jest związany z marką. W tej kategorii jest wymóg połączenia wszystkich ofert z katalogiem, a wymóg podania kodu EAN jest obowiązkowy dla wybranych marek niezależnie od parametru stan. Podejrzewam, że w przypadku pozostałych produktów sytuacja jest taka sama. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@la_nika mozesz sie odnieść do tego po co i dlaczego łączyć i mieszać produkty nowe z używanymi i uszkodzonymi ? Jaki jest tego sens ? Przeciez to wprowadza tylko chaos i nieporozumienia

Może też negatywnie wpływać i zapewne wpływa na sprzedaż danego produktu

 

Jeśli to co robicie nadal nie przemawia to wyobraź sobie, że chcesz zamówic pizze z pizzeri, wchodzisz w google opinie i widzisz pod pizzeria np PIZZA HUT opinie z kazdej innej pizzerii tylko dlatego, że jest to pizzeria. Ma to sens ? Oczywiscie, że nie ma, tak samo jak mieszanie rzeczy nowych z uzywanymi i uszkodzonymi.

Niezaleznie od kategorii stan inny niz nowy powinien byc wykluczony z katalogu bo to nie ma sensu

oznacz moderatorów