anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działa wielowariantościowość?

ipsakoo
#7 Wielbiciel#

Cześć, jaki może być powód nie działania wielowariantowości w produkcie z trzema wariantami kolorów oraz trzema rozmiarami? Zrobiłem osobne produkty z różnymi rozmiarami, oraz oczywiście kolorami, i po zrobieniu wielowariantowości dla łącznie 9 ofert, jedyne co jest to jeden rozmiar, taki jaki jest oryginalnie w tej ofercie, nie widać ani reszty rozmiarów ani kolorów, próbowałem wiele razy w różny sposób to robić i za każdym razem jest ten sam efekt, co może być tego przyczyną?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@ipsakoo a czy to kiedyś działało ?  a zdjęcia masz takie same bo inaczej Ci nie połączy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ipsakoo
#7 Wielbiciel#

Zdjęcia te same do tych samych kolorów, czyli np czarny kolor to te same zdjęcia do trzech rozmiarów, do innych kolorów oczywiście zdjęcia w tym kolorze.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ipsakoo podaj nam proszę numery tych ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ipsakoo
#7 Wielbiciel#

14977648999
14977646237
14977630619
14977629120
14977626507
14977606348
14977601775
14977592586
14977534633

To są numery wszystkich ofert, dodam że nie są one na tym koncie z którego teraz piszę

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ipsakoo dziękuję, ale już na przykładzie pierwszych dwóch ofert widzę, że są połączone do tego samego produktu w katalogu tzn. oferta 14977648999 z tytułem "Szelki ze smyczą dla psa lub kota oddychające bezuciskowe niebieskie r.L" są połączone z produktem "SZELKI BEZUCISKOWE DLA PSA ZE SMYCZĄ ODDYCHAJĄCA M". W przypadku oferty 14977646237 jest zupełnie to samo rozmiar S połączony jest z tym samym produktem w rozmiarze M. Jeśli chcesz połączyć ofertę w ofertę wielowariantową, każda oferta musi być połączona z oddzielnym produktem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ipsakoo
#7 Wielbiciel#

No wszystko fajnie tylko szkoda że te wasze śmieszne katalogi są totalnie bez sensu i połowy tych produktów albo rozmiarów do produktów nie ma i trzeba łączyć je do innych bo po prostu nie ma jak inaczej tego zrobić żeby wszystko było połączone

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ipsakoo jeśli danego produktu nie ma w katalogu, możesz go do niego dodać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ipsakoo
#7 Wielbiciel#

Poza tym mam też inne produkty które są połączone tylko do jednego produktu z katalogu z jednym rozmiarem i tam zrobiłem wszystko dokładnie tak samo i wszystko działa tak jak powinno z wariantami i rozmiarami.

oznacz moderatorów