anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego są złe tytuły produktów?

Trelikman
#7 Wielbiciel#

Wpisałem temat wyszukania wyłącznik silnikowy a pokazuje mi takie coś w wynikach wyszukiwania. Wchodzisz w ofertę a tam na górze dalej to samo, ale już po prawej stronie jest inny tytuł.

Maxthon Snap20230430110839.png

 

Maxthon Snap20230430110814.png

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To zasługa katalogu produktów allegro ,właściwy jest opis który podaje sprzedawca a nie ten do którego jest produkt przypięty w katalogu -to tak dla lepszej wygody ,podobno .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający ma prawo zgłoszenia błędu w katalogu. Tak owszem to "bubel" allegro, ale sprzedajacy odpowiada za ofertę.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Trelikman  zgadzam sie z@LEW433   " sprzedajacy odpowiada za oferte" - to znaczy za treść oraz tytuł który sam tworzy. ( ten po prawej stronie w wyszukiwarce)

Sprzedający nie może odpowiadac za to że allegro AUTOMATYCZNIE podpina błednie produkty - sam kilkukrotnie zgłaszałem kiedy nasze produkty zostały odpięte od prawidłych i podpięte do błednych produktów z katalogu. Malo tego kilkanaście różnych aukcji z różnymi opisami, zdjęciami EANami i parametrami automatycznie popięto pod jeden produkt w katalogu

Nie moze tez odpowiadac za to że po wystaweionej aukcji ktos inny zgłosi poprawki i po kilku dniach tytuł jest błedny

Ale generalnie choć BARDZO POWOLI sytuacja z katalogiem i jego błędami zaczyna sie poprawiać

oznacz moderatorów