anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolekcja i sztuka-Design i Antyki-porcelana umieszczane w katalogach produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
renifer611
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj wystawiajac stare ptrzedmioty,używane otrzymałam przy każdym informacje,że połączono z katalogiem..,czyżby antyki miały swoje katalogi? Otrzymałam wiadomość od Allergro:"Obecnie wymagamy aby każda aukcja byłą połączona z katalogiem.Połączenie z katalogiem nie oznacza, że produkt musi być nowy.
Również widzę, że produkty zostały utworzone do Państwa aukcji." Więc filiżanka lata 50-te  itd bedzie miało 1 zdjęcie i będziemy podpinać pod katalog? Dla mnie to chore...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mwmonety
#21 Demiurg#

Sam złożyłem wczoraj takie zapytanie gdyż sprzedaje srebrne wyroby które mają po 100 lat i więcej a zaczęli je dopinać do katalogu i mieszać ze współczesnymi produktami które koło srebra nawet nie leżały . 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@renifer611 kategoria "Design i Antyki" oraz "Sztuka" jest objęta katalogiem produktów na zasadzie tworzenia w nich produktów tymczasowych, o których pisaliśmy m.in. w tym artykuleWiemy, że w niektórych kategoriach trudno jest podać wszystkie parametry identyfikujące produkt, na przykład dla przedmiotów w stanie używanym, ale w katalogu produktów chcemy zebrać wszystkie produkty dostępne w ofertach na Allegro. Robimy to dlatego, że jako platforma zmierzamy do pełnej produktyzaji serwisu, a to z kolei oznacza, że oferty bez połączenia z katalogiem będą coraz gorzej widoczne na listingu, aż docelowo przestaną być wyświetlane. Jeśli chodzi o sam mechanizm produktów tymczasowych, to nie łączymy ich z innymi ofertami. Jeden produkt tymczasowy jest przypisany tylko do jednej oferty.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jak mam to rozumieć . Chcecie skatalogować wszystkie antyki ?  Nie może tak być aby w katalogu były wyroby współczesne i te które są już antykami . Jak sobie wyobrażacie rozdzielenie tych przedmiotów w katalogu ? Mam nadzieję że antyki będą oddzielnie sklasyfikowane i nie będzie obowiązku pisania dla nich kodów EAN i każdy szukając jakiegoś starego unikatu nie będzie musiał się przebijać przez tysiące współczesnych podobnych produktów.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
renifer611
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem,że Allegro chce zaszufladkować co się da o ile ktoś zna starocie wie ,że nie jest to możliwe,niby  większą trafność znalezienia ,a 90 % osób znajomych co kiedyś kupowali(już nie kupuje) twierdzi,że wolą kupić obecnie w sklepie na miejscu i tam poszukać,mniej im to czasu zajmuje jak znalezienie w  Allegro. Szuka przedmiotu w wyszukiwarce,która albo zmienia nazwę ,albo podaje inne. Mam wrażenie że Allegro podąża w kierunku ,, chińskiego markeplatz,,  dużo tanio,dla was wysokie prowizje zero używanych staroci,jesteśmy jak wrzód na ..... Nic nie robicie dobrego dla sprzedających, którzy współtworzą Allegro finansując je i nikt nie pyta o nasze zdanie,propozycję - szybka zmiana,  kilkadziesiąt rocznie, musisz się dostosować,albo wypad. Może doczekam kiedy będzie sprzedający miał jakiś głos,jakieś dodatkowe mniejsze prowizje za to że dba o sprzedaż...i dziękuję za odpowiedź,smutną,ale szufladki gdzie wszyscy trafimy i jako osoby stały się modne 😢

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Byłem w poprzednią niedzielę na bazarze i sprzedałem więcej antyków w ciągu paru godzin niż na allegro od początku miesiąca . Masz rację klient nie lubi szukać czy porównywać ,chce łatwo i szybko mieć to co potrzebuje a ładujac  wszystko w jeden katalog to jak szukanie igły w stogu siana . 

oznacz moderatorów
renifer611
#9 Pomysłodawca#

jak Pani sobie wyobraża recznie robione starocie, recznie malowana filiżanka z kwiatkiem równym ,a drugi "bardziej" kolorowy ,ta sama firma ,ale nie ta ręka malowała i nie w tym kolorze, i nie taki pasek złocenia,ale będzie podpięty pod Wawel itd,kiedyś nie tworzono w  hurcie takim jak teraz i mając na uwadze ,że pojedyncze produkty znikną to znaczy ,że MY SPRZEDAJĄCY STAROCIE TEŻ NAS USUNIECIE?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@renifer611 a wlazłeś w link który podała @_HolaOla_ poczytałeś ????

  • Nie będziemy pokazywać produktów tymczasowych w wyszukiwarce produktowej. To oznacza, że inni sprzedający nie połączą ich ze swoją ofertą.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
renifer611
#9 Pomysłodawca#

czytałam ,ale nie ma nic na temat katalogowania staroci,jeśli nie potrafie szukać to proszę o link

oznacz moderatorów
renifer611
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem,przed Allegro.pl wyświetla się Marketplace,więc na to nikt nie ma wpływu .

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To to jeszcze nic. To nagminnie przenosi produkty ze szkła do porcelany. Wystawcie szklaną filizankę w szkle nawet dając w tytule "glass" za 2 dni będzie w dziale porcelany. Nawet jak jakiś pracownik się ulituje i ją przeniesie do właściwego działu to za kolejne 2 dni ją znowu przerzuca do porcelany. To samo z mlecznikami tu nawet pracownik nie pomógł. Roboty przerzucają według nazwy a nie materiału. Filiżanka, mlecznik etc ma być porcelana i koniec kropka nawet jeśli koło porcelany nigdy nawet nie stało...

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Mm do wystawienia parę srebrnych mleczników ,ciekawe co za towarzystwo będą niebawem miały . 

oznacz moderatorów