anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przywrócić stary wygląd Allegro?

Client:38284304
#7 Wielbiciel#

Jakiś czas mnie nie było na allegro. Co oni z nim zrobili?! Ktoś wie jak wrócić do starego wyglądu? Bez tego "pokaż pełny opis" otwierającego się w pseudo nowym oknie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:38284304 nie wrócisz do starego widoku , jedyna rada to poszukać innego miejsca do zakupów , działania allegro doprowadziły do tego ,że jako sprzedawca zaczynam spychać ten kanał sprzedaży na margines , pewnie przyjdzie czas jak go zupełnie wyeksmituję poza kreskę , w końcu tyle innych fajnych miejsc się utworzyło .

oznacz moderatorów

Client:38284304
#7 Wielbiciel#

dla kupującego to jest upierdliwe, a dla sprzedającego to marnotrawstwo pracy. Włożyłeś dużo pracy w dobry opis, a oni to chowają za przyciskiem. Dlaczego im tak zależy, żeby utrudnić klientom dotarcie do opisu?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:38284304 nie Wiesz dlaczego ? to odpowiem Ci jak to wygląda ze strony sprzedawcy 

Klient nie widzi opisu , to nie doczyta szczegółów i zwykle po otrzymaniu towaru następuje rozczarowanie i co za tym idzie otwiera ze sprzedawcą dyskusję , po wyjaśnieniu następuje zwrot towaru , ALE !!! i tu uwaga !! allegro nie zwraca naliczonej prowizji jeśli do transakcji została utworzona dyskusja .

ot i odpowiedź na Twoje pytanie , pewnie niebawem usuną mój wpis bo jest niewygodny .

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Client:38284304 też to rano zauważyłam, wczoraj jeszcze było normalnie. Komuś tam brakuje już chyba pomysłów i kopiuje to, co jest na Em*ik, czyli rozwijany opis. A beznadziejny dodatek w pseudo nowym oknie to porażka. Jak zresztą cała ta zmiana.

oznacz moderatorów

UK-direct
#7 Wielbiciel#

spróbuj się zalogować z innego konta allegro, wiele konta allegro ma ciągle stary wygląd jeszcze jakiś czas.

oznacz moderatorów