anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja oferta jest niewidoczna w wyszukiwaniach allegro. Proszę aby ktos to sprawdził.

MAMY ROZWIĄZANIE!
SkleppCYFROWO
#7 Wielbiciel#

Moja oferta jest niewidoczna w wyszukiwaniach. Na jednym urządzeniu się pojawia z kolei na innym nie. Chce mieć pewność że kupujący widzą moje aukcje. Czy ktoś może to sprawdzić? W pasek wyszukiwania wpisuje Microsoft Office Professional Plus 2021.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
EMWUdobryCHOPAK
#7 Wielbiciel#

ja z kolei jak prowadziłem sprzedaż to na jednej przeglądarce np chrome widać było moje oferty a np na Firefox już nie, ... nigdy nie odkryłem czemu tak jest.może cookies/ciasteczka jakieś niewyczyszczone..

oznacz moderatorów
SkleppCYFROWO
#7 Wielbiciel#

Mam to samo

oznacz moderatorów
EMWUdobryCHOPAK
#7 Wielbiciel#

może jakiś moderator wypowie się czemu tak jest i czy to problem u nas czy u nich?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1698178889972.png

 

oznacz moderatorów
SkleppCYFROWO
#7 Wielbiciel#

Zalogowania jestem do innego konta. Moje konto które chce sprawdzić to SklepCyfrowo przez jedno "p"

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SkleppCYFROWO Nie widzę w tej chwili żadnych ofert wystawionych z konta, z którego tutaj piszesz. Podaj proszę numer oferty, o którą chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
SkleppCYFROWO
#7 Wielbiciel#

Juz wszystko wiem, problem tkwił gdzie indziej. Miałam połączone produkty z katalogiem. Wystarczy u góry ekranu kliknąć "odłącz oferty" problem rozwiązany. Dziękuję 

oznacz moderatorów