anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe zasady spraawadzania aukcji od 22

numiz_szczecin
#8 Zapaleniec#

Pytanie, jeżeli od 22 kwietnia będzie jeszcze bardziej utrudniać sprzedaz , to jeżeli ja wystawiam aukcje tylko w niedzielę od godziny 17 do 21 , kilkaset pozycji , same licytacje, to jak będzie wyglądało to sprawdzanie? Czy czas ich zakończenie będzie zgodny z tym czasem który zaplanowałem? Czy będzie wydłużony od ten Was czas na sprawdzanie ? Bo to rozwali mi cała sprzedaz. Proszę o odpowiedź. 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

"Bo to rozwali mi cała sprzedaż" - tak właśnie będzie. Nowy pomysł Allegro to gwóźdź do trumny aukcji z licytacją, a może nawet całych działów kolekcjonerskich, nie dających się skatalogować według algorytmu. Nie pierwszy to dowód, że pracują tam ludzie nie potrafiący przewidzieć skutków wprowadzanych rozwiązań

oznacz moderatorów

numiz_szczecin
#8 Zapaleniec#

Gorzej,  od 1 lipca każdy produkt ma być skatalogowany. Kumasz ? 🙂

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@numiz_szczecin W zasadzie już są skatalogowane, do każdej nowej aukcji tworzony jest "produkt", i dzieje się to bez naszego udziału. Prawdziwy problem będzie, jeśli zaczną nam  grzebać w opisach, albo łączyć aukcje różnych użytkowników w jeden "produkt"

oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Wydaje mi się, że Allegro jest spółką giełdową, której wyniki można bez problemu śledzić jako kurs akcji/dywidenda na 1 akcję. Akcjonariat - dwóch dużych akcjonariuszy po ok. 22% głosów na WZA powinno w końcu wywalić na zbity pysk aktualną RN, powołać nową, która zrobi porządek w tej stajni Augiasza, zaczynając od dyscyplinarnego zwolnienia zarządu (działanie na szkodę spółki)

oznacz moderatorów

numiz_szczecin
#8 Zapaleniec#

A Ty wiesz czy te aukcje będę się kończyć zgodnie z tym co my wystawimy ?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@numiz_szczecin Doprecyzowuję tę kwestię z odpowiednim zespołem. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@w_kiwi Na zdrowy rozum, powinno być tak, że aukcja będzie się kończyć w terminie zaplanowanym przez sprzedawcę - niezależnie od tego, czy będzie widoczna od razu, czy po jakimś czasie. Inaczej będzie to nie do opanowania

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@numiz_szczecin w imieniu Wiktorii, wracam z odpowiedzią, czas trwania oferty liczymy od momentu publikacji (moment, w którym stwierdzamy ze ofertę można pokazać). Weryfikacja odbywa się przed publikacją, więc nie wpływa na czas trwania.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Czyli fatalnie

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@serwis-texas nie wiem czy zauważyłeś (na produkcji nadal tego nie mam) ale w sandbox w zakładce "moje oferty" pojawiły się filtry "Oferty sprawdzane" oraz "Oferty odrzucone" xD będzie się działo 😉

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@sl-aw-ek  Siema. Pewnie Cię zdziwię ale nie mam konta na Sandbox 🙂 Co do odrzuconych ofert, oni od początku mówili że z każdej oferty będzie się tworzył "szkic". Następnie ma być sprawdzany. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Ja to mam taką jazdę, z produktami, parametrami, zmianami i tym wszystkich że już od dawna się niczego nie boję 🙂

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@serwis-texas jak można nie mieć konta na sandboxie 😄 Przecież tam jest tak wesoło. 

Ogólnie szkice (drfat-y) są już od dawna w sytuacji gdy dodasz ofertę bez aktywacji, ale tu chyba ma być jeszcze jakiś pośredni stan. 
Wiadomo, że kto ma styczność z allegro już niczego się nie boi, ale to co teraz wyprawiają ze scalaniem produktów to jakaś magia. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@serwis-texas  Czyli znowu nam narobili na rękę 😎

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@la_nika Inaczej mówiąc, rozwalacie nam cały plan wystawiania czegoś w ustalonym porządku i kolejności. Ale rozumiem, że ponieważ sami macie bałagan, to chcecie żeby u wszystkich innych był taki sam

oznacz moderatorów

numiz_szczecin
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  proszę o odp co z czasem zakończenia aukcji po wydłużonym okresie weryfikacji, czy będzie taki jak ja ustawiłem że chce żeby był czy Wy go zmienici?

Ja wystawiam licytacje w godzinach od 17 do 21 na 7 dni, zawsze w niedzielę,  i kończą się 7 dni później godzinach od 17 do 21 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Jak znam życie, czas zakończenia aukcji będzie losowy. Aukcje będą się pewnie kończyć między 2 a 4 w nocy, kiedy w Chinach będzie już piękny poranek 😎

oznacz moderatorów

numiz_szczecin
#8 Zapaleniec#

Niech się wypowiedzą, bo jeżeli faktycznie masz rację to ja zwijam.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Się nie wypowiedzą, bo zapewne nikt z nich nie kuma, że jest tu jakiś problem - ani tym bardziej, na czym on może polegać

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Działam na allegro od 15 lat. Od kilku miesięcy już wiemy w firmie, że allegro chce zniszczyć sprzedawców. Pozbyć się ich. Skopać i pomóc w zakupie sznurka u konkurencji. To zmasowany holokaust. 

 

Dajcie jakiś link do aukcji na hydroksyzynę???

oznacz moderatorów