anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odłączyliśmy produkty od Twoich ofert

Ziolko39
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dostałem maila o odłączeniu produktu > jak chcę połączyć z katalogiem to dostaję komunikat > "Brak produktów w ofercie" > EAN jest prawidłowy, istnieje w bazie > i tak co 2-3 dni ta sama oferta > nr: 14169983198

Pomimo, że odpuściłem łączenie i tak dostaję komunikat "odłączyliśmy" > może któryś z programistów wziąłby się do pracy i poprawiał na bieżąco błędy botów

A tak przy okazji > to ten extra bot odłącza też przedmioty, które już się sprzedały > i to nie pierwszy raz🤣

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 towar masz w innej kategorii niż przypisany do niego EAN , pisz przez support o zmianę kategorii w ofercie lub wystaw nową  .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Przy próbie wystawienia nowej oferty, poprzez katalog > po wpisaniu EAN-u dostaję info > "Nie znaleźliśmy tego produktu w Katalogu Allegro" > wystawiam, tworzę nowy produkt, a i tak za 2-3 odłączają ofertę > zmieniałem EAN > to samo.

Niech żyje król KATALOG

Zdjecie_wykonawcy2Ca3JvbF9qdWxpYW5fNV9iZGE4NzkyNF80NzA2MzE._800_600_.jpg

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 pomiń EAN , spróbuj wyszukać produkt za pomocą frazy .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Próbowałem na kilka możliwych sposobów wpisywania > zawsze to samo > w końcu odpuściłem i zostawiłem niepołączony

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Niech żyje król KATALOG i królowa PRODUKTYZACJA.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 skąd masz info, że EAN jest poprawny? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ kraj producenta zgodny z bazą GS, czyli pierwsze 3 cyfry > cyfra kontrolna sprawdzona w kalkulatorze kodów EAN

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Skonsultuję to, tylko prosiłabym Cię o dodanie zrzutu całego ekranu z widocznym komunikatem "Brak produktów w ofercie". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@w_kiwi Proszę bardzo > mówisz i masz

Zrzut ekranu 2023-08-25 164430.jpg

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Dzięki, ale prosiłam o zrzut całego ekranu. 😉 Czyli powinien obejmować również pasek adresowy, datę i godzinę. Dodaj też proszę zrzuty poszczególnych kroków, gdy próbujesz utworzyć nowy produkt. Jeśli nie chcesz dodawać zrzutów tutaj, wyślij je na adres spolecznosc@allegro.pl, dodając również link do tego wątku. Dzięki temu będę mogła przekazać Twoje zgłoszenie do dalszej weryfikacji.  🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Ja dziś rano dostałem maila, że odłączono mi aukcję od katalogu - klikam i... odłączyli mi od katalogu aukcję zakończoną sprzedażą miesiąc temu 🙈

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@komis-bell Ja już miałem kilka takich akcji > akurat to mi wisi jak kilo kitu u sufitu 😁

oznacz moderatorów