anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem aukcji na ShopGold

MAMY ROZWIĄZANIE!
NLTsklep
#7 Wielbiciel#

Witam,
Od 1.08 przestałem mieć możliwość wystawiania ofert przez ShopGolda, za każdym razem wyskakuje powiadomienie "Aukcja zawiera błędy ! Informacje jakie zwrócił portal Allegro: VALIDATION_ERROR You cannot publish offer without a related product in this category. Select from the catalog or create a new product and associate it with your offer." Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NLTsklep Cześć. 🙂 Podaj mi proszę EAN produktu, a także informację o kategorii, w której próbowałeś wystawić ofertę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
NLTsklep
#7 Wielbiciel#

Kategoria to głównie rzeczy wędkarskie, próbowałem z kilkoma różnymi rzeczami (kołowrotek, wędka lub różne akcesoria) i przy każdej wyskakuje ten sam problem.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NLTsklep Czy mogę prosić o przykładowy kod EAN i konkretną kategorię, w której próbowałeś wystawić ofertę? Potrzebuję takich danych, żeby zweryfikować sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@ko_alka Chyba warto byłoby puścić na forum komunikat, że w związku z wprowadzeniem 100% wymogu połączeń ofert z produktami, aplikacje do wystawiania ofert nie będą działać, bo nie są do tego jeszcze przystosowane.

oznacz moderatorów
NLTsklep
#7 Wielbiciel#

Przykładowy kod EAN: 5900637657354

kategoria: główki jigowe (132242)

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NLTsklep Spróbuj wystawić ofertę w kategorii Sport i turystyka -> Wędkarstwo -> Akcesoria -> Ciężarki, śruciny, gruntomierze (132183) lub innej przypisanej do tego produktu w Katalogu: 

Zrzut ekranu 2022-08-2 o 17.42.41.png

Jeśli jednak chcesz dodać kolejną kategorię do Produktu, zgłoś w nim taką sugestię przez przycisk "Zgłoś błąd w produkcie" (dostępnego w formularzu wystawiania na Allegro): 

Zrzut ekranu 2022-08-2 o 17.44.00.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
NLTsklep
#7 Wielbiciel#

Nic nie pomogło, z innymi rzeczami jest to samo, poza tym te czeburaszki przed 01.08 miałem wystawione w kategorii ciężarki i śruciny to nawet nie mogłem połączyć ich z katalogiem.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NLTsklep A kiedy wystawiasz oferty przez formularz Allegro również pojawia się ten problem? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
NLTsklep
#7 Wielbiciel#

Nie, przez formularz allegro nie ma takiego problemu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NLTsklep W takim razie skontaktuj się w tej sprawie z właścicielem oprogramowania ShopGold: https://www.shopgold.pl/ i dopytaj o integrację.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów