anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przenieśliśmy Twoje oferty do lepiej pasującej kategorii. A kto Was o to prosił?

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

5 września dostałam maila:

"Przenieśliśmy Twoje oferty do lepiej pasującej kategorii
Dzień dobry,
dowiedz się, w jakiej kategorii umieściliśmy Twoją ofertę.
Sprawdź, jakiej oferty to dotyczy:
• SONAX 296400 Wosk koloryzujący CZERWONY 500ml (numer: 11451598567)
Sprawdź, do jakiej kategorii przenieśliśmy te oferty:
• Allegro – Motoryzacja – Chemia – Chemia blacharsko-lakiernicza – Środki antykorozyjne – Konserwacja profili zamkniętych "

Pierwotna kategoria to: Allegro > Motoryzacja > Chemia > Mycie i pielęgnacja > Nadwozie > Woski

bo taki wosk koloryzujący służy do zabezpieczania lakieru na aucie i poprawie jego kolorytu i nie ma absolutnie nic wspólnego z preparatami woskowymi do zabezpieczenia antykorozyjnego profili zamkniętych.

Żaden klient z odrobiną rozsądku nie będzie szukał takiego wosku w zabezpieczeniach antykorozyjnych.

 

Oczywiście zaprotestowałam w tej sprawie do pomocy allegro i od 23 dni w korespondencji (zgłoszenie nr "35726593" [ ref:_00D24aE05._5003Vc4fOt:ref ]) robią ze mnie niepełnosprytną umysłowo na dodatek płci męskiej udzielając mi następujących "odpowiedzi"

  • Informuję, że sprawa jest w trakcie weryfikacji przez dedykowany dział.
  • Niestety sprawa jest bardziej skomplikowana, dlatego potrzebujemy więcej czasu na weryfikację i ustalenie przyczyny
  • Sprawa w dalszym ciągu jest konsultowana.

Tutaj zażądałam kontaktu z przełożonymi działu weryfikującego więc uzyskałam takie info:

  • W dalszym ciągu nie otrzymałam odpowiedzi od naszego zespołu eksperckiego. Kontakt z osobami, które obecnie są odpowiedzialne za weryfikację jest niemożliwy. 
  • ponagliłam konsultację

 

To jest jawne wdupiemanie ludzi, z których Allegro żyje czyli sprzedawców.

Pisze tutaj, bo z bliżej nieznanych mi przyczyn, moderacja ma czasami większą siłę sprawczą niż te eksperty z bożej łaski, których wiedza kończy się kopiuj - wklej

    @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_       

 

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika 

dostałam mail od Allegro: 

Czy wśród zamieszczonych odpowiedzi znalazło się rozwiązanie Twojego problemu?

Co mam im odpisać?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 nie musisz nic odpisywać. Przykro mi, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi, przypomniałam się już w tej sprawie i dam znać, gdy tylko dostanę informacje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 gotowe, produkt został przeniesiony do kategorii: Allegro > Motoryzacja > Chemia > Mycie i pielęgnacja > Nadwozie > Woski. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika No i super, dziękuję za pomoc,  ale czy możesz możesz mnie jeszcze oświecić czemu trwało to miesiąc? i bez Twojej interwencji pewnie czekałabym kolejny?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA2 przykro mi, że nie udało się tego załatwić wcześniej w korespondencji e-mail. Jedyne co mogę zaproponować, to żebyś w przyszłości pisała tutaj na forum, pomożemy!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Też miałem taką sytuację.

Jakiś ekspert z Allegro przeniósł kabel USB (komputer) - drukarka - do działu telefonów komórkowych.

Ale spoko, ja nic nie zgłaszałem, po pierwsze - nie mam czasu na takie **piiip**oły, a po drugie - jeśli jakiś ekspert z Allegro wie lepiej niż sprzedawca - to ja nie mam tu już nic do roboty. 

Pozostaje mi jedynie życzyć kupującemu, żeby jakoś tym kabelkiem mógł sobie połączyć telefon z drukarką - zapewne po dokupieniu jakichś akcesoriów będzie to możliwe.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów