anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da sie sprawdzić czy sprzedawca jest rzetelny?

Apocalypsa
#8 Zapaleniec#

Kupilem dość droga rzecz na allegro lokalnie, jedyne co mi zostało to zaplacic, czy da się jakos zweryfikować sprzedawcę? Bo nie odpisuje za bardzo na pytania. 

 

Pozdrawiam  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawcę możesz ocenić po opiniach jakie w ostatnim czasie otrzymał od innych kupujących .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 to lokalnie nie ma opini. @Apocalypsa możesz poprosić moderację podając nick przedawcy o weryfikację czy coś z tym kontem podejrzanego. Tzn informacje jakie uzyskasz to np czy ogloszenie jest nowe, czy sprzedawca się loguje na swoje konto, czy często ma transakcje (nie udzielą ci info jakie ale mogą powiedzieć np że konto jest użytkowane i ma historię transakcji bezproblemowych etc podpytaj)

oznacz moderatorów

Apocalypsa
#8 Zapaleniec#

Super, dziękuję, nowym jak widać, czy mam zrobic nowy watek i spytac o weryfikacje, tak jak zrobilem tutaj nowy watek?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Apocalypsa wezwę ci moderacje to jutro się dopytasz o co tam chcesz oczywiście nikt ci jakiś konkretów nie powie ale takie podstawowe info nasze panie powinny podać

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Pytać będziesz tutaj w wątku

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@az1rael No faktycznie ,czasem zapominam że to lokalne jeszcze istnieje . 

oznacz moderatorów

Apocalypsa
#8 Zapaleniec#

Sęk w tym, ze nie widzę zadnych opinii... One sa jakos zaszyte?

 

I co ciekawe sprzedający mial kilka innych przedmiotów 7+ i wszystkie zniknęły, trochę pali mi sie czerwona lampka

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Apocalypsa  Przecież możesz po prostu dać link do oferty a jeśli nie wiesz jak to daj nazwę sprzedającego.  Ocenimy w/g naszego widzimisię.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Bo może sprzedał albo mu się skończył czas emisji ogloszen

nie panikuj 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Apocalypsa otrzymałeś już odpowiedź tutaj, sprawdziłam, że przesyłka została już nadana, więc pewnie wkrótce trafi do Ciebie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów