anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro ignoruje zgłoszenia?

Client:48741554
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłem niedawno na allegro lokalnie produkty, które są replikami znanych marek. Właściwie to cały profil zajmuje się sprzedażą nie oryginalnych produktów za ich oryginalną cenę. Allegro ma to gdzieś i kompletnie tego nie rusza, a zaraz jeszcze ktoś to kupi i zostanie oszukany. Przecież sprzedawanie replik jest nielegalne, a tak bardzo łatwo to widać przynajmniej w przypadku tego, którego zgłaszałem dwukrotnie.  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

@Client:48741554  Poruszyłeś bardzo trudny problem.  Jeżeli zgłaszasz jeden, dwa przypadki naruszenia regulaminu można to traktować jako incydent, ktoś na Allegro to sprawdza lub  nie temat nie istnieje.

Jeżeli poświęcasz swój czas i zgłaszasz długą listę naruszeń to wtedy Allegro powinno wypłacić ci wynagrodzenie, odprowadzić podatek etc...  Ty nie możesz zrezygnować z wynagrodzenia, mówi o tym Kodeks pracy. 

Allegro nie wypłącając ci wynagrodzenia za włożoną pracę pozbawia państwo  należnych podatków,  składek na ubezpieczenia itd....   To jest przestępstwo skarbowe.

Wygodniej więc jgnorować takie zgłoszenia jako nieuprawnione,  nieistniejące.

oznacz moderatorów

Client:48741554
#7 Wielbiciel#

Mogliby mnie zatrudnić, momentalnie by zniknęła duża część osób, która oszukuje tych, którzy nie znają się na temacie sprzedając im repliki przedmiotów 😂 Siedzę w tym od dawien dawna, a jak pisałem z nimi dziś na czacie to gdy połączyli mnie z osobą, która podobno "Zna się na temacie" powiedziała mi tylko, że mogę ich zgłosić jeszcze raz 😂 Ale oczywiście nic się im nie stanie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

  Jest jeszcze przysłowie:  nie zabija się kury która znosi  złote jaja.

Podsyłając taką listę chcesz pozbawić Allegro dużej części z "należnych" zysków.

oznacz moderatorów