anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć negatywny komentarz

Client:103607781
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem towar nie otrzymałem tego co zamawiałem więc odesłałem zakupiony towar ale nie otrzymałem zwrotu kosztów po jakimś czasie firma zadzwoniła że oddadzą koszta jak usunę negatywny wpis ale nie wiem jak usunąć ten wpis 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:103607781 nie usuwaj tylko wejdź w szczegóły zakupu , znajdź przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, i po kliknięciu w niego opisz sytuację , przykre to trochę , że sprzedawca próbuje Cię szantażować .  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wydaje mi się ,że bez Waszej pomocy się nie obejdzie .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103607781 A dlaczego dajesz się szantażować, zgłoś do Allegro takiego sprzedającego, sprzedajacy nie może uzależniać zwrotu środków od usunięcia komentarza, otwórz dyskusję zaraz zwróci: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Client:103607781 Sam nie możesz usunąć, sprzedawca musi wysłać "prośbę o zmianę oceny", w której będzie link do zmiany lub usunięcia komentarza.

Ale jak wspomnieli przedpiścy, sprzedawca nie powinien uzależniać zwrotu pieniędzy od korekty komentarza.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter aktualnie allegro udostępnia możliwość samodzielnej edycji oceny , nie wskażę ścieżki bo uważam , ze autor wątku nie powinien tego robić .

oznacz moderatorów