anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić adres dostawy po opłaceniu paczki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:76603647
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

w środę dokonałam zakupu przez Allegro lokalnie, podając adres w którym przebywam do końca tygodnia. Jednak sprzedająca ze względu na to, że jest poza domem może wyslać paczkę później co sprawi, że dotrze ona gdy już wrócę do miejsca swojego zamieszkania.

Czy mogę zmienić paczkomat, do którego wyśle ona paczkę? Zmiana jest między różnymi miastami. Sprzedająca wskazuje, że ona nie może zmienić adresu i nadać paczki w inne miejsce.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Client:76603647
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ty nie możesz, skontaktuj się ze sprzedającym jak nie wysłał to może anulować etykietę i wygenerować nową z nowym adresem.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:76603647 podaj proszę numer oferty oraz numer paczkomatu, do którego przesyłka ma zostać nadana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:76603647
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

aktualny numer paczkomatu: OLW02M

chciałabym zmienić na paczkomat: WAW07H

 

Oferta jest już nieaktywna (zakupiona) i nie mogę znaleźć jej numeru - przesyłam link: https://allegrolokalnie.pl/oferta/futerko-damskie-sztuczne-krotkie 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:76603647 Proszę bardzo! Już anulowałam starą etykietę i zmieniłam Paczkomat docelowy na wskazany przez Ciebie. Możesz dać znać sprzedawcy, że teraz już wygeneruje nową etykietę. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:76603647
#7 Wielbiciel#

pięknie dziękuję!

oznacz moderatorów