anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odzyskiwanie pieniędzy

Xeoo_
#2 Obserwator#

Cześć kupiłem dzisiaj przedmiot. Gdy zakupiłem przedmiot sprzedawca przestał odpowiadać, i  dostałem z pustymi rękami. zacząłem już dyskusje i ja zamknąłem ponieważ nie doczekalem się opdowiedzi. Chciałbym odzyskać pieniądze ale nie mogę zrobić nowej dyskusji pomoże ktoś?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

komis-bell
#21 Demiurg#

@Xeoo_ Co, gdzie, jak, od kogo, o której?
Może daj sprzedającemu trochę czasu?

oznacz moderatorów

Xeoo_
#2 Obserwator#

Prawdopodobnie przedmiot który kupiłem został podrobiony bo ktoś już wystawił to samo zdjęcie jedynie za większą cenę. Kupiłem je rano a sprzedawca pomimo zadawanych wielu pytaniach nie odpisał ani ja jedno, a je odczytał 

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Xeoo_ rozumiem nerwy, ale muszę poprosić Cię o cierpliwość. Zamówienie złożyłeś dzisiaj o 8:54, na Allegro Lokalnie, a tam nie sprzedają firmy, tylko prywatni użytkownicy. Sprzedający ma 7 dni na wysłanie Ci tego zamówienia, a z reguły kontakt następuje w ciągu 2, 3 dni, więc poczekaj proszę, być może odpisze Ci jak wróci do domu. 
W dyskusji z kolei sprzedający ma 24h na odpowiedź, Ty zamknąłeś ją po 25 minutach. 
Poczekaj proszę na wiadomość od sprzedającego, jeśli jej nie otrzymasz do poniedziałku, napisz proszę ponownie tutaj, wówczas otworzymy dyskusję (tylko nie zamykaj jej proszę od razu, sprzedający w dni robocze ma 24h na odpowiedź).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:83689792
#7 Wielbiciel#

Do ile dni można zwrócić pieniądze?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83689792 nie do końca rozumiem. Pytasz ile dni ma sprzedający na zwrot wpłaty? Zgodnie z Polityką zwrotów na Allegro w przypadku:

    • odstąpienia od umowy – sprzedający ma na zwrot pieniędzy od 2 do 7 dni kalendarzowych, licząc od momentu odebrania przesyłki zwrotnej,
    • reklamacji – sprzedający ma na zwrot pieniędzy od 2 do 14 dni kalendarzowych, licząc od momentu odebrania przesyłki zwrotnej.
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:83689792
#7 Wielbiciel#

To liczyć i na alegro lokalnie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83689792 nie, to dotyczy sprzedających na Allegro.
Na Allegro Lokalnie sprzedają okazjonalni sprzedający i osoby prywatne wówczas w ogóle nie muszą przyjmować zwrotów, a w przypadku reklamacji powinni wydać decyzję reklamacyjną w możliwie najkrótszym terminie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:83689792
#7 Wielbiciel#

I jaki to termin, bo ja kupiłem komputera 2 dni temu jego jeszcze nie odprawili ile ja jeszcze mogę czekać aby nie stracić pieniądze?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:83689792 na wysłanie zamówienia (jeśli w ofercie nie zaznaczono inaczej) sprzedający na Allegro Lokalnie ma 7 dni. Nie martw się zakupy na Allegro i Allegro Lokalnie są bezpieczne, więc w razie trudności możesz założyć dyskusję i liczyć na nasze wsparcie. Na razie poczekajmy na wysłanie zamówienia przez sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów