anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zakupem

MAMY ROZWIĄZANIE!
kris00657
#8 Zapaleniec#

Kupiłem 10 kodów gamepass 1 miesięcznych, gość wysyła jeden... i brak odpowiedzi no dramat

 

s222.png

dramat ostatni raz kupuje jakiś klucz na allegro, [edycja]

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kris00657
#8 Zapaleniec#

zerowa pomoc ze strony allegro, trzeba czekać do poniedziałku, jestem tak **piiip**ony że nie mam na to siły.

oznacz moderatorów
brakestop
#14 Krzewiciel#

Legalnie i z oficjalnego Xbox się nie da ?

Przecież logiczne jest, że jak kiedyś cinkciarze i koniki pod kinem czy stadionem, teraz wszyscy siedzą na Allegro.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów
kris00657
#8 Zapaleniec#

wiem tylko wiesz, jak coś kupujesz i płacisz za 10 sztuk to powinieneś dostać te 10 sztuk nawet pod stadionem a nie że gość ci jedną wysyła a miał wysłać 10.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kris00657 Pomoc jest zawsze, wszytko zależy jak kupiłeś od kogo i najpierw składasz reklamacje( nikt z bejsbolem nie jedzie do sprzedającego) zakładaj dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kris00657 na co liczysz kupując za grosze lewe kombinowane kody 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kris00657
#8 Zapaleniec#

Wiesz liczę na to że jak kupiłem 10 sztuk to wyśle ci 10 kluczy a nie jednego na miesiąc.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

No ok ale od jakiego czasu nie masz odpowiedzi?

oznacz moderatorów
kris00657
#8 Zapaleniec#

kupiłem od gościa łącznie 10 sztuk kodów gamepass 30 dni, na aukcji ma 2 kody po 17,59zł, prosiłem go w wiadomości po zakupie o sprawdzenie kodów przed wysyłką i dostarczenie 10 kodów, po 5-6 godzinach odpowiedział i dostarczył 1 klucz z 9, więc dla to oszustwo, gość ma wystawionych około 50 ogłoszeń na allegro lokalnie z tym samym https://allegrolokalnie.pl/uzytkownik/SklepTowarowy22 moja wina nie sprawdziłem i kupiłem na szybko, ale czy to normalne że gość ma 50 aukcji i nie dostarcza zamówionej ilości?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kris00657 Nie chcę wyrokować bo nie wiem czemu otrzymałeś jeden kod zamiast 10 ale może to być kwestia zwykłego niedopatrzenia, pomyłki etc. - szczerze wątpię że to jest celowe działanie sprzedającego.
Jeśli masz otwartą dyskusję to po prostu ją kontynuuj.

oznacz moderatorów
kris00657
#8 Zapaleniec#

problem rozwiązany, allegro szybko go pogoniło, polecam od razu zakładać dyskusje i pod żadnym pozorem ich nie kończyć, pierwsza wiadomość w dyskusji od sprzedającego była " Witam, proszę o zamknięcie dyskusji w celu wykonania reklamacji. Wykonamy zwrot pieniędzy. Pozdrawiam. " więc wiadomo że to ściema i lepiej poczekać na allegro, które już odpowiedziało.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@kris00657  Nie wolno teraz zamykać dyskusji, to kolejna podpucha. Dyskusję zakończysz gdy sprzedający wyśle ci wszystkie kody lub odda pieniądze i powie przepraszam za niedopatrzenie.

A tak na marginesie to jak ty kupiłeś te 10 kodów?  Piszesz że była oferta 2 szt więc zapłacić mogłeś za 2 szt 2 x 17,59 = 35,18

Zapłaciłeś 175,90  czy tylko napisałeś że chcesz 10 szt?

oznacz moderatorów
Krystian121321
#7 Wielbiciel#

Gość wysłał mojemu koledze dzisiaj ten sam kod co OP dostał 2 dni temu

oznacz moderatorów
kris00657
#8 Zapaleniec#

śmieszne że allegro na to zezwala, mi oddał pieniądze po tym jak 3 raz pogoniło go allegro, opinii negatywnej się wystawić nie da bo to lokalnie i tak to wygląda 🙂

oznacz moderatorów