anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający sugeruje, że nie ma pieniędzy za przedmiot, brak strony przedmiotu

Medivh
#7 Wielbiciel#

Wylicytowałem przedmiot za 1333 zł, wpłaciłem po 2 dniach, zapłaciłem kartą, mieliło, mieliło i było, że nieudane, a po chwili, że sukces. Pieniądze zeszły od razu. Sprzedający zasugerował, że nie widzi wpłaty. Dziś pytam kiedy będzie wysyłka, wiadomości odczytane ale bez odpowiedzi. Wchodzę w szczegóły zamówienia, i linku do aukcji nie ma.. https://allegrolokalnie.pl/o/oferta/smartfon-apple-iphone-12-pro-256-gb-100-sprawny - błąd 404. O co chodzi? 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Medivh Cześć. 🙂 Zamówienie zostało opłacone, a zakup znajdziesz tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione 

Sprzedającemu można podesłać instrukcję, być może to mu pomoże obsłużyć transakcję: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wplaty-od-kupujacych-z-allegro-lokalnie/jak-wyplacic-pieniad.... W razie problemów zapraszamy do kontaktu.  🙂 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Medivh
#7 Wielbiciel#

Już ma pieniądze. Tylko ja nie widzę aukcji - dlaczego? Jak mam porównać stan faktyczny do stanu z aukcji, jeżeli nie ma widocznej aukcji?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz mieć zakup jak płaciłeś i kupowałeś przez Allegro.

oznacz moderatorów

Medivh
#7 Wielbiciel#

Mam zakup, ale oferty nie widać to jest ten link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/o/oferta/smartfon-apple-iphone-12-pro-256-gb-100-sprawny

Tak jak by pracownik allegro skasował tą aukcje.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

Medivh
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego? płaciłeś przez Allegro?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Medivh
#7 Wielbiciel#

Nie da się tego kliknąć. Po kliknięciu błąd 404 albo biała strona. 

IMG_2542.jpeg

oznacz moderatorów

AgaAgaLadyGaga
#7 Wielbiciel#

.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Pamiętam identyczny przypadek był jakiś czas temu na gadane - zakup opłacony, widoczny w zakupach ale link nie działał bo było w nim właśnie takie "/o/"
Nie pamiętam tylko czemu tak się podziało czy ogłoszenie zostało usunięte przez allegro czy był to jakiś błąd.

oznacz moderatorów

Medivh
#7 Wielbiciel#

I co zrobiłeś? Pojawiło się to później?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Medivh Nie byłem kupującym.
Trzeba poprosić moderację o wyjaśnienie tajemnicy 🙂
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Medivh Ten zakup jest prawidłowo widoczny w Twojej zakładce. Oferta została usunięta ze względu na naruszenie zasad. Niestety nie mogę przekazać tutaj szczegółów. Sugeruję, abyś założył dyskusję ze sprzedawcą. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@w_kiwi  jeśli oferta została usunieta to w razie niezgodności z opisem kupujący bedzie miał trudno cokolwiek udowodnić sprzedającemu w dyskusji. Rozumiem że oferta naruszała regulamin i została usunięta ale moze  warto by było podesłac kupującemu choćby screen z opisu aukcji ? Pewnie technicznie jest to do zrobienia z poziomu allegro nawet w przypadku usuniętej oferty a myśle że dla kupującego w razie jakichkolwiek niezgodności z umową miałoby to bardzo duże znaczenie.

Generalnie Allegro rzadko usuwa oferty kiedy przedmiot został juz sprzedany wiec raczej nie mógł sie tego spodziewac i nie zrobił screenów aby sie zabezpieczyć i wrocić do ewentualnego opisu przedmiotu w przypadku sporu 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Dlatego właśnie napisałam, żeby kupujący założył dyskusję. Nie zostawimy go bez pomocy. Nie mogę podać więcej szczegółów, a tym bardziej nie na forum. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie można ujawniać "oszustwa".?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Nie udostępniamy informacji o innych kontach. Kupujący z pewnością otrzyma od doradców wszystkie niezbędne informacje w sprawie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów