anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status i ścieżka przesyłki AllegroOne na AllegroLokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Dzień dobry.

W jaki sposób mogę sprawdzić na AllegroLokalnie ścieżkę przesyłki AllegroOne ?

Nie chodzi tylko o status, który się wyświetla w szczegółach zamówienia.

Chodzi o ścieżkę/akcje związane z towarem który jest w drodze do odbiorcy.

Mam status "nadana", w sumie nie pamiętam czy od wczoraj czy przedwczoraj, i nie wiem co się z nią dzieje.

Chciałbym się  dowiedzieć (jak to ma miejsce na Allegro), w którym miejscu teoretycznie znajduje się aktualnie przesyłka.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Shadow_Angel Wszystkie dostępne informacje o paczce znajdziesz w śledzeniu: https://allegro.pl/kampania/one/kurier/sledzenie-paczki. Nie ma nigdzie dokładniejszych statusów. 

oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

A no właśnie, o taki link mi chodziło, z możliwością wpisania numeru, jak u innych operatorów na stronach www.

A jak dotrzeć do tej opcji metodą klikową od strony ustawień Allegro ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel sprawdź proszę, czy nie możesz sprawdzić tego w szczegółach zakupu w tej zakładce. Jeśli takiej opcji nie będzie, to stronka podesłana przez Olę jest jedynym sposobem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

No to jest chyba jedynym.

Pod linkiem w szczegółach zakupu, co już sprawdzałem kilkakrotnie, nie ma informacji szczegółowych o statusie przesyłki.

Pod napisem "Dostawa" jest tylko "Status zamówienia" oraz "Numer przesyłki". Przy statusie zamówienia natomiast jest krótkie info typu: "w drodze". Brak informacji kiedy została odebrana przez kuriera, czas, gdzie mniej więcej aktualnie się znajduje itp..

Ale pierwszy link pomógł, dzięki !

oznacz moderatorów