anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mam problem z notorycznym usuwaniem przez was ofert

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

witam mam problem z notorycznym usuwaniem przez was ofert. w miniaturce mam zdjęcie jednej rzeczy na białym tle w tytule tylko co to jest za rzecz i ilość i ewentualnie wymiary co mam poprawić żebyście nie usuwali moich ofert

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Najwidoczniej tło jest za jasne albo za ciemne Same białe tło nie wystarczy, musi spełniać jakiś tam parametry bieli.Najlepiej tło wycinać.

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

jakieś tam parametry to bardzo konkretna odpowiedz wszystkie moje ogłoszenia maja takie same parametry bieli a usuwacie notorycznie te same które maja najlepsza sprzedaż 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Dla_jasnosci a co podają w emailu jako powód usunięcia?

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

Opis i/lub tytuł Twojej oferty zawierają informacje, które nie dotyczą oferowanego przedmiotu. Możliwe też, że nie wszystkie zdjęcia w Twojej ofercie przedstawiają sprzedawany produkt.

W tytule i opisie przedmiotu wpisz wyłącznie informacje o oferowanym produkcie. Nie zamieszczaj tam zapisów niezwiązanych z samym przedmiotem, dla nich stworzyliśmy osobne zakładki:

  • szczegóły dostawy zamieść w zakładce Dostawa i płatność,
  • warunki gwarancji przedstaw w zakładce Gwarancja,
  • sposób reklamacji opisz w zakładce Reklamacje,
  • informacje o odstąpieniu od umowy i warunki zwrotu przedmiotu dodaj w zakładce Zwroty,
  • swoje dane kontaktowe, godziny pracy oraz adres do odbiorów osobistych, opisz w zakładce O sprzedającym.

Na zdjęciach w galerii przedmiotu nie umieszczaj napisów. Możesz tam podać jedynie:

  • liczby i jednostki,
  • logo marki/producenta towaru,
  • nazwy kolorów/wzorów graficznych,
  • logotypy technologii użytych w towarze,
  • zdjęcia/skany certyfikatów dotyczących produktu (nie firmy/sklepu Sprzedawcy).
oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

żadna z tych rzeczy nie była umieszczona w ofercie 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Dopytywałeś się o co konkretnie chodzi?

Może moderatorki coś więcej powiedzą @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

zamówiłam rozmowe z allegro niestety wszyscy z tego działu są zajęci mają dzwonić po 18. porównywałam opisy i zdjęcia z innymi sprzedającymi duże ilości wpisałam taki sam tytuł i zdjęcie jednak moje usunęliście a ich nadal się sprzedają. tak wiec o co chodzi ?? 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A podaj numer oferty

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

11835131745

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

WZNOWIŁAM JĄ TERAZ ALE JESLI JESZCZE RAZ ZOISTANIE USUNIETA TO JA JUZ SAMA NIE WIEM CO ZMIENIC 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Dla_jasnosci 

To oczywiście przekroczenie regulaminu w stopniu jakiś totalnie minimalnym, ale akurat w ofercie o podanym przez Ciebie numerze znajduje się zdjęcie z napisem -----PRZYDA SIĘ---

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

OK usunęłam przyda się 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To jedna oferta czy kilka Ci zakańczają?

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

KILKA 

WCZORAJ AZ 10 

oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

TĄ USUAWAJA OD PARU DNI CODZIENNIE CHOCIAZ DŁUGI CZAS WISIAŁA SPORO SPRZEDAŁAM I WSZYSTKO BYŁO OK 

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

Dla_jasnosci
#8 Zapaleniec#

ok pousuwam dzieki za podpowiedz nigdy bym o tym nie pomyślała

oznacz moderatorów