anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02] Zamówienia mają status opłacone ale nie widać danych klienta i paczek w menagerze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam jest błąd na allegro  nowe zamówienia mają status opłacony  ale nie widać danych do wysyłki i przesyłek w manager paczki impost tak samo zamówienia nie ściągają się w shop gołd mają status rozpoczęty ma ktoś tak ?

oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336
Drukuj_Tanio
#9 Pomysłodawca#

Przeprosi, raczej nie a nawet jak, to my dostaniemy oceny negarywne-nie polecam a Allegro będzie jak zawsze to miało gdzieś.

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

DPD odjechało w siną dal  paczki od 11 20 nie wysłane 1 impost też odjechał zobaczymy czy na 2  odbiór impostu sie załapie z paczkami a zamówienia idą

oznacz moderatorów
AkcOgrod-pl
#10 Popularyzator#

Zmieniajcie szybko wysyłkę na 2 dni, to wygląda na dużą awarię i szybko tego nie ogarną

oznacz moderatorów
UCS_Petrus
#2 Obserwator#

Witam, mam dokładnie ten sam problem, od jakiejś godziny, brak danych kupującego i boxów z nr przesyłki i dowodem zakupu.

oznacz moderatorów
UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Proszę o pomoc i wyjaśnienie sytuacji, nie mogę nadać paczek przez system allegro, zamówienia widnieją jako opłacone , ale nie mogę nadać paczek, oraz zamówienia wyglądają inaczej niż poprzednie, rano nie było problemu 

Numery zamówień 

9ec5a8b0-cf19-11ee-8b87-a57f96aa4339

18a37d80-cf13-11ee-9732-c71fd19d2f1c

oznacz moderatorów
Epical
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Zakup dokonany ponad pół godziny temu, dotyczy zamówienia: 7006d470-cf16-11ee-a8c8-d14cc08eea5e nie tworzy się żadna paczka, nie ma przesyłki do stworzenia czy opł

oznacz moderatorów
koszulkowniapl
#8 Zapaleniec#

Witam. mam przesyłkę która widnieje jako opłacona. w danych dostawy nie ma zadnej informacji o czasie wysłania. nie można dodać paragonu, przesyłka również nie jest widoczna w inpoście.

oznacz moderatorów
hdhurtdetal
#7 Wielbiciel#

Mam tak samo kupujacy kupił z dostawa dpd smart nie widze jego danych do wysyłki chjce wpisac recznie wyskakuje błąd 

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

 

allegro brak kontaktu wszyscy zajęci

oznacz moderatorów
4Ripley
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie tak samo, najwidoczniej jakaś awaria Allegro.

oznacz moderatorów
hdhurtdetal
#7 Wielbiciel#

pewnie tak . trzeba czekac

oznacz moderatorów
koszulkowniapl
#8 Zapaleniec#

opcja "wymaga numeru przesyłki" nie pokazuje niczego a są zamówienia

oznacz moderatorów
art-medyczne_pl
#8 Zapaleniec#

u mnie to samo

oznacz moderatorów
art-medyczne_pl
#8 Zapaleniec#

Czy moderator coś wie bo już trochę to trawa !

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@art-medyczne_pl mamy założone zadanie, przekazałam Wasze zgłoszenia, zespół techniczny pracuje, aby rozwiązać to możliwie jak najszybciej. Gdy tylko otrzymam informacje, zaktualizuje rozwiązanie w tym wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wiximo-shop
#7 Wielbiciel#

ile to jeszcze bedzie trwało . trwa to już 2 h prawie.

Ciekawe kto bedzie sie tłumaczył klientom z paczek które nie wyszły..

 

oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

A jeszcze pytanie czy Poczta Polska nie będzie miała problemu z przyjmowaniem przesyłek nadanych przez Wysyłam Allegro przez tą awarię 😓

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Sklep-AVT
#9 Pomysłodawca#

Allegro One Kurier właśnie przyjechał po przesyłki. Niestety już dla ok. 50 zamówień nie możemy wygenerować etykiet.

oznacz moderatorów
Sklep-AVT
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego Allegro nie informuje Kupujących i Sprzedawców o mającej miejsce od ponad 2 godzin awarii?

oznacz moderatorów
pozcom
#8 Zapaleniec#

U nas też taki problem. Duże prowizje, ogromne wymagania.... ale tylko od sprzedających

oznacz moderatorów
art-medyczne_pl
#8 Zapaleniec#

awaria -zamówienia się nie eksportują poprawnie nie ma też wymaga nr przesyłki a jest opłacone)

oznacz moderatorów