anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02] Zamówienia mają status opłacone ale nie widać danych klienta i paczek w menagerze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam jest błąd na allegro  nowe zamówienia mają status opłacony  ale nie widać danych do wysyłki i przesyłek w manager paczki impost tak samo zamówienia nie ściągają się w shop gołd mają status rozpoczęty ma ktoś tak ?

oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@serwis-texas Jesteś pewien, że pobiera WSZYSTKIE informacje? System InPostu też ma problem z FOD. 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@sl-aw-ek  , @EElektryka_com 

Dzięki za przestrogę. Właśnie moje dziewczynki poinformowały mnie o problemach z FOD InPostu. Sprawdzałem tylko wpłaty.

oznacz moderatorów
EElektryka_com
#11 Animator#

nie powinno pobierać zamówień bez statusu "READY_FOR_PROCESSING". Inaczej ryzykujesz, ze coś się zmieni w zamówieniu.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@EElektryka_com "nie powinno pobierać zamówień bez statusu "READY_FOR_PROCESSING""
A w jaki sposób poinformujesz użytkownika o nieopłaconych zamówieniach? 🤔 Na podstawie typu event-u przypisujesz tylko odpowiedni status do zamówienia. 

oznacz moderatorów
EElektryka_com
#11 Animator#

Przecież Allegro go poinformuje. Co to sprzedawcę obchodzi?

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@EElektryka_com nie wiem, może użytkowników Twojej aplikacji nie interesują wszystkie zawarte umowy a jedynie te które są opłacone, moi są bardziej wybredni i chcą mieć podgląd na wszystkie interakcje z kupującymi 😉 

oznacz moderatorów
T-shop
#1 Nowicjusz#

Problem dotyczy tylko nowych zamówień. Zamówienia z weekendu czy poranna pobierają się prawidłowo.

oznacz moderatorów
biurozplusem1
#8 Zapaleniec#

Jak zapewne wszyscy wiedza, trwa awaria na Allegro. nie pobierają się FOD i nie działa WZA.

Dlaczego Allegro nie wstrzyma możliwości zakupu?

Nie robią się rezerwacje, bo integratory nie pobieraja niepotwierdzonych zamówień.

Przez to ludzie kupują towar którego już nie ma! Nie jesteśmy w stanie wysłać tego który już zamówili, bo nie działa WZA !

Rozumiem, że dzisiejszy dzień + zamówienia z piątku, soboty i niedzieli nie będą liczone do statystyk (wraz z oceną tych transakcji) ?

Proszę o wypowiedź Allegro.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@biurozplusem1 

"Dlaczego Allegro nie wstrzyma możliwości zakupu?"

ponieważ za każde zamówienie naliczają prowizję od sprzedaży, którą automatyczne w ciągu godziny pobiorą sobie z twojego salda,. niezależnie od problemów sprzedających z nadaniem paczki.

oznacz moderatorów
VitaElixir_PL
#8 Zapaleniec#

Dokładnie Kolego. Liczy się tylko kasa dla allegro a my sprzedawcy musimy sami z klientami walczyć. Awaria jest od 11:29  bo o tego czasu mam zamówienia a nie mogę ich nadać

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@VitaElixir_PL od ok 11, mam starsze zamówienia z tym problemem. 

Z tym, że powoli allegro pcha FOD-y z 11:32 u mnie teraz wpadł. 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Z 11:30 można już generować, z inpostu 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@biurozplusem1 ponieważ za realizację zamówień i problemy z tym związane odpowiada jedynie sprzedawca, allegro odpowiedzialne jest tylko za pobranie prowizji. 

oznacz moderatorów
biurozplusem1
#8 Zapaleniec#

Proszę jeszcze o wypowiedź Allegro.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów
e-dobranocka
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z wygenerowaniem etykiety. Klient nie podał adresu. Ustaliłam z nim ten adres. Wpisałam a tam ciągle taki komunikat: Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}. Mam wpisane Polska. Co jeszcze i gdzie mam wpisać?

 

oznacz moderatorów
rozik2
#11 Animator#

Nic. Nie rób tego ręcznie bo namieszasz sam sobie. Czekaj aż ogarną ten burdel i się zaktualizują dane.

 

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@la_nika 

Proszę o wykluczenie z jakości  4ac68830-cf12-11ee-a8c8-d14cc08eea5e użytkownik AGLOPRIMA1

oznacz moderatorów
mjks
#8 Zapaleniec#

Nie mogę nadać przesyłek dla zamówień jak nizej:

58b4f2d0-cf24-11ee-ab5b-358ace0c4a6e
225d2d30-cf27-11ee-a322-bd440457d659
5d93fcb0-cf10-11ee-85c1-91f6b9a4af80
brak danych adresowych
oznacz moderatorów
wolumen53_com
#7 Wielbiciel#

Mam do nadania przesyłkę Allegro DPD pobranie.

Niestety, nie mogę zakończyć formularza - wyskakuje komunikat o braku kraju odbiorcy i braku kodu kraju odbiorcy.

Kraj jest wypełniony - Polska.

Nie wiem, gdzie mam wypełnić kod kraju ?

oznacz moderatorów