anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

3 listopad - Zmiana sposoby oceny sprzedających

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

Dzisiaj Allegro wprowadziło zmianę oceny sprzedających no i kwiatki się posypały:

1) Zrealizowane zamówienia 254 - UWALILI MI 16 punktów z 60. DLACZEGO to w ogole jest oceniane i zabierane sa punkty???? To jest jakis limit wysylek ktory powinienem wypełniać ?

2) Obrót prawie 19 tyś - UWALILI MI 43 punkty z 50!!! DLACZEGO to w ogole jest oceniane i zabierane są punkty??? 

3) Zadowolenie kupujących. Na 52 pozytywne komentarze jakie mam, jedna Pani ucieła mi (UWAGA) 1 gwiazdkę w pozytywne za koszty wysyłki (czyli dała 4 z 5, prawdopodobnie uznała że polecony za 7,5 zł to za drogo mimo że sama wybrała te opcje). Co na to algorymt oceny allegro: Zadowolenie klientów 4,990 i (UWAGA) - UWALILI mi 31 punktów z 170 ( podobno 22% sprzedawóc ma lepsze oceny ode mnie). DLACZEGO TAK DUŻO ???

4) Ocena szybkosci wysylek to juz osobna nauka z której trzeba sie doktoryzować. 29/10 (piątek przed weekendem świątecznym) sprzedaje przedmiot o 19:25. O 21:09  (po 2 godzinach) wkladam go do paczkomatu!!!! Kurier odbiera go 2 listopada o 11:24. Co na to allegro - "Czy wysylka w terminie - NIE" (raport CSV). i tak wszystkie 3 paczki z tego piątku których tego samego dnia nie odebrał kurier. I tak wszystkie paczki które wkładam w dniu sprzedaży po południu do paczkomatu

Zaznaczam ze wysyłke mam oznaczoną jako TEGO SAMEGO DNIA, bo wkładam paczkę do paczkomatu - tego samego dnia (codziennie o godzinie 21). Dlaczego ja jestem oceniany za to kiedy kurier wyciąga paczki z paczkomatu (a to także jest zmienne bo powinien o 14:30 a odbiera czasami rano i więcej nie przyjeżdża)?

Licze na odpowiedź ktogoś z allegro - proszę wybaczyć jeśli oznaczanie moderatortow nie po to zostało wprowadzone: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mdrogeria
#21 Demiurg#

natalia_z_wasem przesylkę musi odebrać kurier wówczas ma satatus nadana / przyjęta w oddziale / .Zorientuj się może masz niedaleko POP , zawiezienie tam paczek daje niemal 100% gwarancję doręczenia ich w dniu następnym .Zeskanowane paczki w POP zminiają od razu status na ,,nadane ,,

oznacz moderatorów