anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro błędnie zlicza jakość sprzedaży, co mam zrobić

MAMY ROZWIĄZANIE!
fortimoks
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Z dnia na dzień jakość sprzedaży spadła mi z bardzo dobry na wymagający poprawy z uwagi na "nieterminowe wysyłki", problem  w tym, że wszystkie przesyłki w tym miesiącu wysyłałem szybciej niż deklarowałem. 80% wysłałem tego samego dnia a resztę dzień później. Jako, że miałem wszędzie ustawione "wysyłka w 2 dni" oraz w jednej ofercie "wysyłka w 1 dzień" to nie widzę jak mogłem wysyłać cos nieterminowo jeżeli wszystko wysłałem z wyprzedzeniem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fortimoks sprawdziłam Twoje statystyki w tej mierze i tak: 

  • zamówienie: bdd634d0-2307-11ef-be0e-b91e31f04ac5 z datą wysłania do 5.06.2024, do godz. 23:59, wysłałeś 6.06.2024 o godz. 08:48.
  • zamówienie: d172c2c0-224d-11ef-9418-d3d417be3276 z datą wysłania do 4.06.2024, do godz. 23:59, wysłałeś 5.06.2024, o godz. 08:50. 

Oba zamówienia były wysłane metodą Allegro Paczkomaty InPost, więc data wysłania jest liczona od chwili zeskanowania paczki przez kuriera, a nie umieszczenia jej w paczkomacie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
fortimoks
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wyjaśnienie, jeżeli wysyłka liczona jest od momentu zeskanowania paczki przez kuriera to wszystko nabiera sensu, jako że paczki wysyłam zazwyczaj wieczorem po powrocie z pracy. Myślę jednak, że takie rzeczy powinny być przekazywane w bardziej oczywisty sposób, bo tak ja, jak i Wiele innych sprzedawców doświadcza zdziwienia i dużych strat w jakości sprzedaży mimo nie popełnienia błędów z uwagi na niejasność w sposobie określania czasu nadania.

oznacz moderatorów