anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Punkt, Allegro One Box nie podjechał

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Czy można się jakoś dowiedzieć kiedy będzie? 

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

drekenzes
#16 Inspirator#

@kroliczajamapl mieliśmy nawet forumowy licznik  - zliczał wtopy Allegro One oraz pozytywne zakończenia. Ze względu na opcje pierwszą zepsuł się w niemalże tydzień.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

🙂 U nas do tej pory kurierzy działali bezbłędnie - w piątek wszyscy nam znani odeszli z UPS, po tym jak chwilę wcześniej zaproponowano im nowe warunki pracy 🙂

oznacz moderatorów

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Czy dostaliście może wiadomość jak to zostanie rozwiązane? Ja nie.

 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Nie, nadal czekamy na odpowiedź kogoś z Allegro i odbiór przesyłek

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Antykwarias wczoraj otrzymałeś od nas wiadomość mailową z informacją, że skontaktowaliśmy się z oddziałem odpowiedzialnym za odbiór Twoich paczek i poprosiliśmy ich o wyjaśnienie oraz jak najszybsze odebranie paczek.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

wiadomość o tym, że skontaktowaliście się z oddziałem nie jest rozwiązaniem sprawy, wczoraj też wiedzieli, że mają odebrać przesyłki.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kroliczajamapl na ten moment to wszystko co możemy zrobić w tej sytuacji. 

@Antykwarias niestety ze swojej strony nie mogę Ci niczego zagwarantować, więc decyzja należy wyłącznie do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Nie jesteście w stanie zagwarantować, że przesyłki Allegro One odbierze kurier?!?! To takie Pani własne poczucie humoru, czy oficjalna strategia marketingowa Allegro? Proszę o informację do kogo z większymi kompetencjami niż Pani mogę to zgłosić

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kroliczajamapl kurier powinien odebrać Twoje przesyłki już wczoraj. Nie zrobił tego, więc interweniowaliśmy w oddziale, aby zrobił to dziś i poprosiliśmy o wyjaśnienia, dlaczego wczoraj zlecenie podjazdu nie zostało zrealizowane. Na ten moment nie posiadamy więcej informacji, ponieważ wciąż czekamy na wyjaśnienia od oddziału. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Coś Pani zamilkła - 'więc interweniowaliśmy w oddziale, aby zrobił to dziś i poprosiliśmy o wyjaśnienia, dlaczego wczoraj zlecenie podjazdu nie zostało zrealizowane' - czy coś z Pani interwencji i próśb o wyjaśnienie wynika? A jeśli nie, to czy dla Pani oznacza to rozwiązanie sprawy? Stos nieodebranych przesyłek jest coraz większy, a emaili od **piiip**onych klientów przybywa

oznacz moderatorów

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Problem polega na tym, że muszę podjąć decyzję czy mam wysłać paczki na własny koszt In postem czy nie. Jeśli dostanę odpowiedź późno, z innej firmy też do mnie nikt nie przyjedzie.

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Chyba już rozumiem te uśmieszki 🙂 Przecież cała ta pomoc Allegro i Allegro One to amatorzy błądzący we mgle 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl ciepło .... ciepło , ale jeszcze nie gorąco  

mdrogeria_0-1699348073577.png

 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

wołałbym żeby nie robiło mi się gorąco z powodu Allegro One 🙂

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  6934095 z wczoraj

_______
Kamila
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Wiadomo coś z podjazdem UPS ? Mam 20 paczek z wczoraj i dziś 15.

Przykładowa paczka z wczoraj 1Z8332YF6824105261

Zlecenie podjazdu wczoraj 29COECE6N4N

Zlecenie podjazdu dziś 29IALKPSMJK

oznacz moderatorów

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Ja dalej nic nie wiem, poza tym, że nikt niczego nie gwarantuje i że kurier może podjedzie a może nie. 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

Niestety, Allegro nadal nas olewa. 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Będą te podjazdy czy nie ? Jak możecie to zepnicie d..py i ruszcie z tematem. Paczki klientów, którzy zamówili w piątek dalej czekają na odbiór kuriera !

 

 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#11 Animator#

'Skontaktowałam się z oddziałem odbierającym przesyłki. W oddziale w Krakowie występują aktualnie problemy techniczne z systemem, nad którymi pracujemy. Kurier przyjedzie do Państwa najszybciej jak to możliwe.'

Po dwóch dniach Allegro wydało taki komunikat 🙂 🙂 🙂

oznacz moderatorów