anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Punkt, Allegro One Box nie podjechał

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Czy można się jakoś dowiedzieć kiedy będzie? 

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@kroliczajamapl mieliśmy nawet forumowy licznik  - zliczał wtopy Allegro One oraz pozytywne zakończenia. Ze względu na opcje pierwszą zepsuł się w niemalże tydzień.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

🙂 U nas do tej pory kurierzy działali bezbłędnie - w piątek wszyscy nam znani odeszli z UPS, po tym jak chwilę wcześniej zaproponowano im nowe warunki pracy 🙂

oznacz moderatorów

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Czy dostaliście może wiadomość jak to zostanie rozwiązane? Ja nie.

 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Nie, nadal czekamy na odpowiedź kogoś z Allegro i odbiór przesyłek

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Antykwarias wczoraj otrzymałeś od nas wiadomość mailową z informacją, że skontaktowaliśmy się z oddziałem odpowiedzialnym za odbiór Twoich paczek i poprosiliśmy ich o wyjaśnienie oraz jak najszybsze odebranie paczek.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

wiadomość o tym, że skontaktowaliście się z oddziałem nie jest rozwiązaniem sprawy, wczoraj też wiedzieli, że mają odebrać przesyłki.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kroliczajamapl na ten moment to wszystko co możemy zrobić w tej sytuacji. 

@Antykwarias niestety ze swojej strony nie mogę Ci niczego zagwarantować, więc decyzja należy wyłącznie do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Nie jesteście w stanie zagwarantować, że przesyłki Allegro One odbierze kurier?!?! To takie Pani własne poczucie humoru, czy oficjalna strategia marketingowa Allegro? Proszę o informację do kogo z większymi kompetencjami niż Pani mogę to zgłosić

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kroliczajamapl kurier powinien odebrać Twoje przesyłki już wczoraj. Nie zrobił tego, więc interweniowaliśmy w oddziale, aby zrobił to dziś i poprosiliśmy o wyjaśnienia, dlaczego wczoraj zlecenie podjazdu nie zostało zrealizowane. Na ten moment nie posiadamy więcej informacji, ponieważ wciąż czekamy na wyjaśnienia od oddziału. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Coś Pani zamilkła - 'więc interweniowaliśmy w oddziale, aby zrobił to dziś i poprosiliśmy o wyjaśnienia, dlaczego wczoraj zlecenie podjazdu nie zostało zrealizowane' - czy coś z Pani interwencji i próśb o wyjaśnienie wynika? A jeśli nie, to czy dla Pani oznacza to rozwiązanie sprawy? Stos nieodebranych przesyłek jest coraz większy, a emaili od **piiip**onych klientów przybywa

oznacz moderatorów

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Problem polega na tym, że muszę podjąć decyzję czy mam wysłać paczki na własny koszt In postem czy nie. Jeśli dostanę odpowiedź późno, z innej firmy też do mnie nikt nie przyjedzie.

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Chyba już rozumiem te uśmieszki 🙂 Przecież cała ta pomoc Allegro i Allegro One to amatorzy błądzący we mgle 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kroliczajamapl ciepło .... ciepło , ale jeszcze nie gorąco  

mdrogeria_0-1699348073577.png

 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

wołałbym żeby nie robiło mi się gorąco z powodu Allegro One 🙂

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  6934095 z wczoraj

_______
Kamila
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Wiadomo coś z podjazdem UPS ? Mam 20 paczek z wczoraj i dziś 15.

Przykładowa paczka z wczoraj 1Z8332YF6824105261

Zlecenie podjazdu wczoraj 29COECE6N4N

Zlecenie podjazdu dziś 29IALKPSMJK

oznacz moderatorów

Antykwarias
#9 Pomysłodawca#

Ja dalej nic nie wiem, poza tym, że nikt niczego nie gwarantuje i że kurier może podjedzie a może nie. 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Niestety, Allegro nadal nas olewa. 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Będą te podjazdy czy nie ? Jak możecie to zepnicie d..py i ruszcie z tematem. Paczki klientów, którzy zamówili w piątek dalej czekają na odbiór kuriera !

 

 

oznacz moderatorów

kroliczajamapl
#12 Orędownik#

'Skontaktowałam się z oddziałem odbierającym przesyłki. W oddziale w Krakowie występują aktualnie problemy techniczne z systemem, nad którymi pracujemy. Kurier przyjedzie do Państwa najszybciej jak to możliwe.'

Po dwóch dniach Allegro wydało taki komunikat 🙂 🙂 🙂

oznacz moderatorów