anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pobrało opłatę za błąd w swoim systemie.

suhyjanek
#7 Wielbiciel

  @gdvorek @Syrena_zT @matt_rose @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Towar został sprzedany w systemie KUP Teraz w dniu 14,012026 i nie został usunięty. Następny kupujący kupił ten sam towar (który powinien zniknąć) 15.01.2026. i wpłacił za ten sam towar 117zł na konto allegro.  Towar kupiony 14.01 wysłałem. Nie miałem dostępu do Internetu (nie jestem nawiedzonym komputerowcem). Nagle Allegro potrąciło kwotę 117zł twierdząc, że kupujący zapłacił (nie miałem żadnej wpłaty na moje konto). 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg ⭐⭐⭐

@suhyjanek rozumiem że to Lokalnie a zakup z 14 był opłacony przez allegro ? pewnie dlatego został widoczny, kolejny kupił i zapłacił, a Ty nie wysłałeś więc allegro Ci doliczyło do salda, a kasę 117 zł za zakup masz na saldzie Allegro, wypłać i opłać zaległości wyjdziesz na 0 zł 🙂

__________
Κώστας
oznacz moderatorów

suhyjanek
#7 Wielbiciel

Chłopie to były kolumny 2sztuki , które już sprzedałem 14,01,2026. KUP  TERAZ a allegro nie wykasowało sprzedaż 14.01.2026r. Nowy kupujący podobno kupił 15,01,2026 i podobno zapłacił ale nie ma śladu. Allegro potrąciło mi z mojego konta na allegro kwotę 117zł. Następnie na moim login nie ma zaznaczona wystawione kolumny ani sprzedaż. Jeżeli Cię temat przerasta to daruj sobie.  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@suhyjanek poproszę numer oferty lub tego zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

suhyjanek
#7 Wielbiciel

Nie mam nic, allegro na moim login nie zaznaczyło wystawione kolumny 2szt. ani nie widoczniała sprzedaż kolumn. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@suhyjanek Jak rozumiem, chodzi o sprzedaż z tej oferty. W związku z brakiem realizacji zamówienia, kupujący rozpoczął dyskusję. Nie wyjaśniłeś tej sytuacji, więc zgodnie z zasadami zaakceptowaliśmy wniosek kupującego do programu Allegro Ochrona Kupujących, a wypłacone zobowiązanie doliczyliśmy do Twojego rachunku. 

   Ola
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

suhyjanek
#7 Wielbiciel

Jestem cały czas za granicą gdzie nie mam żadnego kontaktu z rodziną Sporadycznie przyjeżdżam do rodziny. Rodzina korzysta z mojego konta. Wracając do tematu. Kupujący Client: 109889617 podobno wpłacił 15,01. 2026r. za kolumny ale na moim koncie allegro nie było wpłaty 117zł. Owszem została pobrana i przelana na moje kwota 117zł od Clienta , który wpłacił 14,01,2026r. i kurierem wysłałem kolumny. Kiedy przyznacie się do tego, że wasz system KUP TERAZ nie zadziałał jak powinien. Jaka będzie rekompensata za Wasz błąd w systemie. Jeszcze jedno dlaczego nie ma na moim allegro w login wystawionych używane kolumny PIONEER CS 5030 Jak również brak sprzedaży używane kolumny PIONEER CS 5030. Co jest grane już nie panujecie nad systemem tylko zyski; zyski  

oznacz moderatorów

suhyjanek
#7 Wielbiciel

Typowy błąd allegro. Oni już myślą o zyskach a nie naprawą systemu

oznacz moderatorów