anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro powiązanie kont

michal_003
#3 Debiutant#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam. Planuję zacząć sprzedawać na Allegro, chce kupić komputer od kolegi, który używał tego sprzętu do pracy, czyli też do sprzedaży na Allegro. Czytając regulamin zauważyłem, że konta mogą zostać powiązane np. przez nieopłacenie jakiejś zaległości dla Allegro. Zatem moje pytanie brzmi czy używając tego komputera, który jest całkowicie zresetowany moze w przyszłości wystąpić jakieś powiazanie? Czy nie mam sie czego obawiać? Pytam na zapas bo czytałem o wielu przypadkach ze ktos sie komus zalogował na komputer i konta Sprzedawców zostały powiązane. Pozdrawiam 😄

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niezbadane są wyroki Działu bezpieczeństwa allegro .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni widzą IP ale jak został wyczyszczony to raczej nic Ci nie grozi.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@michal_003 Samo korzystanie z tego samego urządzenia do obsługi różnych kont Allegro nie powinno stanowić problemu. Nie informujemy o szczegółach przeprowadzanych przez nas weryfikacji. Weź też pod uwagę, że osoby upubliczniające informacje na temat blokady swoich kont nie zawsze piszą całą prawdę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

michal_003
#3 Debiutant#

@nat_not Czyli jeżeli komputer jest zresetowany to nie powinny wystąpić zadne problemy? Nie będziemy w zaden sposób powiązani? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pytam tak na zapas aby nie narobić sobie jakiś niepotrzebnych problemów.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@michal_003 Jeśli nie będziesz łamać naszych zasad, nie musisz się niczego obawiać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@michal_003 Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą > ale jak będziesz korzystał z innego IP to nie powinno być problemów > najlepiej odinstaluj przeglądarkę > wyczyść komputer sam dobrym programem > zainstaluj swoją przeglądarkę.

oznacz moderatorów