anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
zzabka_12
#8 Zapaleniec#

Dlaczego jak wystawiam aukcje z opcją allegro smart osoby odwiedzające aukcje widzą koszt dostawy 8,99 zł a nie 0 zł ( przy kwocie 40 zł w zakupie na aukcji)?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@zzabka_12 bo nie masz smarta, masz za mało komentarzy ( 5 od różnych ) oraz nie masz ustawionych zwrotów ( są wymagane )

  • zdobądź co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)
  • zadbaj o poprawną obsługę adresów mejlowych kupujących w systemie do zarządzania sprzedażą, z którego korzystasz oraz upewnij się, że są poprawnie przekazywane do firmy logistycznej – dowiedz się więcej na ten temat
  • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro
  • zadbaj o zgodność Twoich ofert z Regulaminem Allegro i nie składaj kupującym propozycji zakupów poza Allegro.
  • utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach
  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Widzę twoje oferty ale żadna nie ma Smarta, więc jak ma być za darmo.

oznacz moderatorów
zzabka_12
#8 Zapaleniec#

Rzecz w tym, że do tej pory wybierając metodę dostawy Allegro Smart miałam darmową wysyłkę powyżej 40 zł a obecnie nie. Więc Twoje mądrości typu że Allegro Smart nie ma w moich aukcjach zachowaj proszę dla siebie. Tyle to widzę i wiem. Pytanie dotyczyło dlaczego mając włączony allegro smart aukcja nie zapisuje się z darmową dostawą allegro smart. 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@zzabka_12 

Uzyskałeś już prawidłową odpowiedź na Twoje pytanie. Wskazał Ci je @kostas11 .

Moim zdaniem w stosunku do @LEW433  zachowałeś się mało elegancko. To nie było miłe więc też Ci napiszę, mądrości na bok i czytaj cały wpis kostasa od początku!!!!!!

oznacz moderatorów
zzabka_12
#8 Zapaleniec#

Kostas11 odpowiedział na moje pytanie w sposób wyczerpujący. Komentarz LEW 433 nic nie wniósł w rozwiązanie problemu, w dodatku był "mało elegancki". Jak nie mam nic do powiedzenia w danym temacie to po prostu nie komentuję. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ dla Kostas11. Temat załatwiony, zamykamy ten wątek. Miłego weekendu dla wszystkich!

oznacz moderatorów