anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało konto bez powodu

prochix
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

odwieszenie konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji. Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na ponowną rejestrację w Serwisie.

Sprzedawałem sobie normalnie wszyscy klienci zadowoleni i nagle BLOKADA NA KONTO. Przyczyna? Konto zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Wysłałem im dowód do weryfikacji i wyjaśniłem że działam drop-drop allegro. I co odpowiedzieli? Weryfikacja konta przebiegła jednak negatywnie i nie będzie ono mogło zostać odwieszone. Serwis nie wydaje również zgody na zakładanie i aktywację kolejnych kont.

Art.  15.
1.  Czynem nieuczciwej konkurencji jest utrudnianie innym przedsiębiorcom dostępu do rynku
2.  Czyn, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, może polegać w szczególności na:
1)  ograniczeniu w istotny sposób lub wyłączeniu możliwości dokonywania przez klienta zakupu u innego przedsiębiorcy;
 
Jak pisze do allegro to odpisują "Zawiesiliśmy konto ze względów bezpieczeństwa"
 
Tylko kopiuj wklej regułki i tyle. Pewnie to jeszcze jakieś osoby z indii a nie polacy bo przecież tania siła robocza.
 
Proszę o sensowne info MODERATORZY a nie kopiuj wklej 🙂 Pozdro

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt nie odpisze a zwłaszcza moderacja, mają zabronione się wypowiadanie w takich sprawach. Wygląda na to że mogą już Ci go nie odwiesić, niestety.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@prochix Przykro mi, ale decyzję podejmuję Dział Bezpieczeństwa. Jeśli masz dodatkowe pytania, to kontynuuj korespondencję mejlową. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

co to jest drop-drop allegro?

wystawiasz produkty których nie masz na magazynie i kupujesz je u innych allegrowiczów, którzy przesyłają je twoim klientom?

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

czym handlujesz?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Czym handlował!

oznacz moderatorów