anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane zamówienie

Alegoria24_pl
#10 Popularyzator#

Jak ustawić automatyczny zwrot pieniędzy za anulowane bądź zwrócone zamówienie? Czy mogę zablokować środki na moim koncie w Allegro, żeby pokryć tego typu operacje bądź dodatkowe opłaty? Teraz często Allegro natychmiast przelewa mi pieniądze, a potem domaga się pokrycia dodatkowych opłat. @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Alegoria24_pl rezerwacja nie działa bo i tak pobiera z niej należne opłaty, a ustawić automatyczne zwroty jak najbardziej możesz 🙂

Ja staram się wypłacać raz w miesiącu, wtedy nie ma problemów z kasa na zwroty itp. 😄

 

Automatyczny zwrot jest domyślnie wyłączony. Aby go włączyć:

  1. Przejdź do ustawień zakładki Zamówienia.
  2. W sekcji Anulowane zamówienia sprawdź, czy masz włączoną możliwość anulowania zamówień. Tylko wtedy automatyczny zwrot pieniędzy zadziała.
  3. W sekcji Automatyczny zwrot wpłaty za anulowane zamówienia zaznacz wybraną opcję. Gotowe!

kostas11_0-1720121659709.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Alegoria24_pl
#10 Popularyzator#

dziękuję za odpowiedź. Jak w takim razie ustawić wypłacanie 1 raz w miesiącu? Teraz Allegro przelewa mi wpłaty od razu, a potem domaga się uregulowania dodatkowych należności.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Alegoria24_pl ja robię to ręcznie, jak nie mam na tapecie żadnych zwrotów, tak mi wygodnie a nawet jak coś zwrócą to zdążę nazbierać ze sprzedaży 🙂

Jak włączyć wypłaty automatyczne

  1. Przejdź do zakładki Ustawienia wypłat.
  2. W sekcji wypłat dla danej waluty – na przykład Wypłaty PLN lub Wypłaty EUR – kliknij w [zmień ustawienia]. Wyświetlimy Ci osobny ekran z ustawieniami wypłat.
  3. W sekcji Automatyczne wypłaty przesuń suwak, aby włączyć tę metodę wypłat.
  4. Możesz wybrać konto, na które chcesz wypłacać, szczegóły wypłaty dla krajowego schematu wypłat oraz zarezerwować pieniądze.
  5. Kliknij [zapisz], aby potwierdzić wybrane ustawienia.
  6. Gotowe. Pieniądze będziemy wypłacać automatycznie zgodnie z wybranymi ustawieniami wypłat.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alegoria24_pl aby włączyć automatyczny zwrot pieniędzy:

  1. Przejdź do ustawień zakładki Zamówienia.
  2. W sekcji Anulowane zamówienia sprawdź, czy masz włączoną możliwość anulowania zamówień. Tylko wtedy automatyczny zwrot pieniędzy zadziała.
  3. W sekcji Automatyczny zwrot wpłaty za anulowane zamówienia zaznacz wybraną opcję. 

la_nika_0-1720121883276.png

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów