anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta firma

PrestoDystrybucj
#7 Wielbiciel#

Próbując wystawić licytację pojawia mi się czerwony alert z napisem, że jest to niemożliwe ponieważ blokada konta firma. W moim profilu nie mogę znaleźć informacji o blokadzie. Jak to odblokować?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Twoje konto ma status "firmowe niezweryfikowane", ponieważ nie otrzymaliśmy od Ciebie dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności. Załącz je przez formularz: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/ Po pozytywnej weryfikacji będziesz mógł wystawiać oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

COLORSPZOO
#7 Wielbiciel#

Ile trzeba czekać na weryfikacje?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@COLORSPZOO jeśli wszystkie formalności są dopięte na ostatni guzik, weryfikacja dzieje się praktycznie od ręki. 

Jeśli masz jakieś kłopoty ze swoją weryfikacją napisz do nas przez Formularz, w tym miejscu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

PrestoDystrybucj
#7 Wielbiciel#

Tylko dlaczego spółka z o.o. nie jest uznawana przez Was jako firma? 😕

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PrestoDystrybucj właściwie to pierwsze słyszę, na Allegro funkcjonuje wiele spółek. Jaki masz konkretnie problem?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

PrestoDystrybucj
#7 Wielbiciel#

Przy próbie weryfikacji otrzymałem taką odpowiedź:

 

Twoje dane fakturowe nie zostały przez nas zaakceptowane, ponieważ konto zwykłe można przekształcić na firmowe jedynie w przypadku, gdy firma stanowi jednoosobową działalność gospodarczą użytkownika konta.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PrestoDystrybucj To prawda, zmiana statusu konta z prywatnego na firmowe jest możliwa jedynie w przypadku, gdy prowadzisz własną jednoosobową działalność gospodarczą lub swoją firmę jako pion w inkubatorach przedsiębiorczości. Dlatego w takiej sytuacji polecam rejestrację nowego konta firmowego, od początku zarejestrowanego na dane spółki. 


   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PrestoDystrybucj
#7 Wielbiciel#

Ale to konto było od początku zarejestrowane na dane spółki. Tutaj mam wykupione usługi Smart i historię transakcji. 

 

PS. Tutaj na stronie używana czcionka nie ma polski

Screenshot_20200406_113038_pl.allegro.jpg

ch znaków. (screenshot)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PrestoDystrybucj W niektórych przypadkach, po rejestracji konta firmowego  i jego aktywacji, prosimy przedsiębiorców o przesłanie dodatkowych dokumentów. Aby w pełni aktywować swoje konto, uzupełnij je proszę w zakładce Dane konta Allegro

W przypadku spółek akcyjnych, spółek z o.o., spółek komandytowo - akcyjnych oraz komandytowych, potrzebny będzie odpis z KRS. Więcej informacji i listę  wymaganych dokumentów dla poszczególnych form działalności znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów