anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

Client:104694728
#7 Wielbiciel#

Dostałem kiedyś blokadę konta za nieopłacenie rachunku który  od razu uregulowałem. Mogę teraz ubiegać się o odblokowanie sprzedaży?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:104694728
#7 Wielbiciel#

pisałem juz z 2 wiadomosci tutaj i tylko jakieś odpowiedzi od botów

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Inaczej się nie da, poczekaj.

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Client:104694728. Widzę, że już kontaktowaliśmy się z Tobą w zgłoszeniu o numerze 43677103. Kwestię blokady konta możemy wyjaśnić jedynie w prywatnej korespondencji mailowej. Powielanie zgłoszeń nie przyspieszy weryfikacji.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@MiMary Nie dziwcie się że klienci ponawiają zgłoszenia bo każdy chce szybkiej odpowiedzi tak jak allegro wymaga od niego . Brak szybkiej odpowiedzi wygląda jakby zgłoszenie nie dotarło i wypada napisać ponownie. 

oznacz moderatorów

Client:104694728
#7 Wielbiciel#

minął tydzień i odpowiedzi brak

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104694728 widzę, że w sprawie blokady Twojego konta odpisaliśmy w zgłoszeniu nr 43677103 dokładnie 27 lipca o godz. 16:38 i oczekujemy właśnie Twojej odpowiedzi, aby móc dalej wyjaśniać tę sprawę. Proszę odpisz nam w tym tickecie i odnieś się do tej kwestii, o którą poprosił nasz doradca. Wiem, że zależy Ci na odblokowaniu tego właśnie konta, ale widzę, że w tej samej korespondencji nasz doradca już wyraził zgodę na założenie nowego konta na Allegro.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów